Menu
JenProCestovatele
Výlety Praha

4 tipy, kam v Praze pro adrenalinový zážitek

Chystáte se na výlet do matičky Prahy? Zpestřete si ho nevšedním zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Co všechno můžete v hlavním městě zažít? Nechte se inspirovat naším výběrem.

1.    Potápění

Vždy vás zajímalo, jaké to je, potápět se pod hladinou s kyslíkovou bombou? Teď to snadno zjistíte i bez dovolené u moře. Stačí si zajet do Prahy, kde na vás čeká hned několik potápěčských bazénů. Zkušený instruktor vám nejdříve na souši vysvětlí, jak potápění funguje, posléze si oblečete nejmodernější vybavení a žbluňk do speciální nádrže. Pod neustálým dohledem profesionála se můžete potápět buď jednorázově, nebo i v rámci kurzu.

2.    Motokáry

Kdo by nechtěl být závodníkem a manévrovat s malým žihadlem po klikaté trati? Svižné motokáry uřídí malý i velký a vy si tak můžete vychutnat bezpečný a zároveň adrenalinový zážitek s celou rodinou. Na trati najdete zatáčky, nájezdy, ale i rovinky pro extra rychlou jízdu. V motokárových areálech se skvěle osvěžíte dobrým jídlem a lahodnými nápoji – což jistě ocení každý hladový závodník mezi jednotlivými jízdami i po nich.

3.    Jízda žihadlem

Dalším tipem pro všechny milovníky automoto jízd je zážitková či závodní jízda vysněným bourákem. Lamborghini, Ferrari, Hummer, Dodge, Ford Mustang a další. To jsou auta, o kterých si nemusíte nechat jen zdát. Na projížďce vám instruktor představí vůz a vysvětlí jeho ovládání. Pořízení fotografií je samozřejmostí. Pak už jen stačí nastoupit a šlápnout na pedál. Zkušený profesionál vás bude doprovázet a po celou dobu navigovat. Vybrat si můžete také mezi jízdou v běžném provozu a na závodním okruhu.

4.    Střelnice

Střelnice v Praze je dalším zážitkovým místem, který rozhodně stojí za pozornost. Na výběr tam máte hned z několika zbraní a mezi venkovní střelnicí a terči v areálu. Například Ranger Prague Shooting nabízí hned několik levelů obsahujících různé kombinace střelných zbraní. A které přesně? Například československou CZ 75, AK-47, westernovou Winchestrovku, odstřelovací pušku Dragunov, Magnum, Scorpion EVO 3 a další. Tak na co ještě čekáte – udělejte si výlet do Prahy a splňte si své dětské sny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

4 tipy, kam v Praze pro adrenalinový zážitek