Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Cestujte s melodií v uších. S Walkman® od SONY si užijete hudbu i za extrémních podmínek

Redakce

Redakce

31. 8. 2017

Každý z nás si rád zpříjemní dlouhé cesty kvalitním poslechem hudby. Díky voděodolnému přehrávači Walkman® ze série WS620 s bezdrátovou technologií Bluetooth® můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu nejen při výletu do města či do hor, ale také při potápění u korálových útesů.

Walkman® ze série WS620

Máte v oblibě ranní běh po pláži se svou oblíbenou melodií v uších? A chcete si po běhu zaplavat v bazénu či moři? Pak svou oblíbenou hudební skladbu určitě nevypínejte. Nový přehrávač Walkman® ze série WS620 bude vaším společníkem za jakýchkoli podmínek, mimo jiné se s ním můžete ponořit na 30 minut až do dvoumetrové hloubky. Na výběr máte ze dvou efektních modelů NW-WS623 (4GB) a NW-WS625 (16GB), které umí bezdrátově streamovat hudbu prostřednictvím Bluetooth® – lehce se připojíte jedním dotykem pomocí technologie NFC™.

Svůj pravidelný hudební zážitek si nemusíte odříct ani v zimě či horku, přehrávač skvěle zvládá extrémní podmínky od -5 až do 45°C. Díky speciálně navrženému ergonomickému tvaru drží na svém místě, je vodotěsný a odolný proti prachu. Přepadne-li vás na cestách nečekaně déšť nebo silnější vítr, bez obav můžete pokračovat dál. O požitek ze zvuků přírody ale nepřijdete. Vůbec poprvé je vodotěsný přehrávač Walkman® vybaven také technologií Ambient Sound, která k vám nechá kromě motivující hudby proniknout i okolní svět, třeba šumění stromů nebo zpěv ptáků. K dostání je v černé, modré, limetkově žluté či šedavě bílé barvě.

Walkman® ze série WS620

Doporučená maloobchodní cena modelu NW-WS623 (4GB) je 4 221,69 Kč včetně DPH a modelu NW-WS625 (16GB) 5 628,92 Kč včetně DPH. Více naleznete na http://www.sony.cz     

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cestujte s melodií v uších. S Walkman® od SONY si užijete hudbu i za extrémních podmínek