Menu
JenProCestovatele
Cestování po Evropě

Chorvatsko. Mobilní domy pro okouzlující dovolenou

Chcete si užít Chorvatsko bez davů turistů a cítit se jako novodobí Robinsoni? Vyzkoušejte dovolenou s ubytováním v pohodových mobilních domech na pobřeží i ostrovech.

Chorvatsko nikdy nezklame. Jaké je ubytování v mobilních domech?

Mobilní domy Chorvatsko – ubytování podle vašich představ

Chcete si vychutnat soukromí a nezávislost jen pár kroků od pláže? Hotelové rezorty vám nic neříkají? Zažijte klidnou dovolenou s ubytováním v mobilních domech.

S rodinou nebo na svatební cestu

Pokud jedete k Jaderskému moři s dětmi, zvolte komfortní několikapokojový mobilní domek s prostornou krytou terasou. Skvělou destinací je třeba ostrov Pag, kde můžete obdivovat krasová jezera anebo vyzkoušet vodní sporty.

Vyrážíte ve dvou? Romantika bude zaručena v plně vybavených menších domcích, kde můžete svoji drahou polovičku překvapit čerstvou ranní kávou či večeří při svitu hvězd.

Všechny mobilní domky jsou vybavené kuchyní a sociálním zařízením. K dispozici jsou také domácí spotřebiče a můžete si vybrat skromný anebo luxusní styl interiéru. Chorvatsko mobilní domy je ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma.

Chorvatsko Robinsonády – jako praví trosečníci

Chcete zažít ještě více dobrodružství a ubytovat se uprostřed přírody? Domky v soukomí, Robinsonády, jsou to pravé pro vaši nezávislou dovolenou.

Jako trosečníci uprostřed nekončící krajiny si budete připadat v útulných kamenných domech s výhledem na moře. Vyrazit můžete třeba na ostrov Pašman, a nechat se okouzlit šuměním větru při procházce po klidném pobřeží chorvatské části Dalmácie.

Chorvatsko Robinsonády jsou skvělou volbou, pokud na své dovolené nechcete být rušeni a chystáte se prozkoumávat okolí na vlastní pěst. Stejně jako mobilní domy, i Robinsonády poskytují pro vaše pohodlí kuchyňský kout a sociální zařízení. V některých z nich budete mít sami pro sebe parádní molo jako z romantického filmu a možnost zapůjčení loďky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Chorvatsko. Mobilní domy pro okouzlující dovolenou