Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Co je výhodnější než last minute zájezdy? No přece first minute!

Léto je sice ještě daleko, ale to neznamená, že si vaší vysněnou dovolenou u moře nemůžete vybrat už teď!

dovolena-plaz-knihy-more

Zdroj: Pixabay.com

S last minute zájezdy má zkušenost spousta z nás. Snížené ceny jsou fajn. Avšak nevýhodou je, že se musíte rozhodnout na poslední chvíli a výběr taky zpravidla nic moc. Co to tentokrát zkusit naopak? First minute zájezdy nabízejí stejně jako last minute zvýhodněné ceny, ale i další výhody.

Výhody first minute

U zájezdů objednaných „v první chvíli“ se slevy pohybují v desítkách procent z původní ceny. To ale není vše. Nespornou výhodou je také velmi široký výběr. Zákazník má k dispozici prakticky celou nabídku. Může si tak vybrat přesně podle svého gusta a nemusí brát „to, co zbylo“, jak tomu zpravidla bývá u last minute zájezdů.

Objednat first minute zájezd se také vyplatí, pokud na dovolenou plánujete vyrazit ve větší skupině. Fakt, že při zahájení prodeje zájezdů je k dispozici dostatek volných míst se hodí také v případě, pokud máte nějaké další specifické požadavky.

Cestovní kanceláře již dnes u first minute zájezdů nepožadují vysoké zálohy. Naopak jsou velmi nízké – někdy dokonce jen 1 000 Kč na osobu.

Kdo vyhraje?

Není divu, že v posledních letech zájezdy first minute šlapou na paty svému hlavnímu konkurentovi – zájezdům last minute. Objem prodaných zájezdů „v první chvíli“ pomalu dohání objem prodaných zájezdů „na poslední chvíli“. V budoucnu se dokonce očekává o něco vyšší popularita na straně first minute zájezdů.

Kam se podívat?

Výhodné first minute zájezdy nabízí například cestovní kancelář Cestovka29.cz. Ta poskytuje first minute zájezdy do klasických dovolenkových destinací, jako je Španělsko, Bulharsko, Egypt či Řecko, vyrazit s ní však můžete třeba i do Spojených arabských emirátů. 8 dní v luxusním pětihvězdičkovém Iberotel Miramar Al Aquah si můžete užít již za 19 760 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co je výhodnější než last minute zájezdy? No přece first minute!