Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Emirates přináší speciální nabídku pro lety do Dubaje – vstupenka zdarma na vyhlídku At the Top

Redakce

Redakce

5. 7. 2021

Společnost Emirates, největší mezinárodní aerolinka na světě, přichází se skvělou nabídkou pro všechny cestující do Dubaje. Zákazníci Emirates si nyní mohou vychutnat Dubaj ze zcela nové perspektivy díky vstupence zdarma na vyhlídku At the Top v mrakodrapu Burj Kalifa – jednu z nejvyšších vyhlídkových plošin na světě.

Speciální nabídka je určena pro všechny zákazníky Emirates bez ohledu na zvolenou letovou třídu, Dubaj si tak mohou prohlédnout z jedinečné ptačí perspektivy a vychutnat si fascinující a neustále se proměňující tvář Dubaje. Vstup zdarma získají cestující, kteří si zarezervují letenku do Dubaje na emirates.com s promo kódem TOP2021 nebo prostřednictvím cestovních kanceláří, a to                                   do 22. července pro lety do 30. září 2021.

Velkolepá stavba Burj Kalifa, která se tyčí nad dubajským panoramatem, se nachází hned vedle nákupního centra The Dubai Mall a pozornost návštěvníků z celého světa přitahuje již od svého otevření v roce 2010. Budova je nejvyšším volně stojícím objektem na světě a také drží rekord pro nejrychlejší dvoupatrové výtahy, které jedou rychlostí 10 m/s.

Ve 124. patře si návštěvníci mohou prohlédnou svět z velkých výšin za pomoci výkonných dalekohledů a užít si tak výhledy z venkovní terasy. Návštěvníci mohou dále pokračovat do 125. patra, které se nachází ve výšce 456 metrů nad zemí a nabízí úžasné 360° panorama celého města.

Dubaj At the top

Jedinečný zážitek může pokračovat v Dubai Mallu, v pulzujícím centru nákupů a zábavy, kde návštěvníci mohou zavítat do dubajského akvária a podmořské zoo. Skvělý den pak mohou završit v jedné z mnoha vybraných restaurací a sledováním dechberoucí choreografie tančící Dubajské fontány.

Objevujte krásy Dubaje

Společnost Emirates v rámci své globální sítě za dodržování všech bezpečnostních kroků obnovila provoz do více než 120 destinací, aktuálně provozuje z Prahy do Dubaje šest letů týdně. Dubaj nabízí vše od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Město bylo jedním z prvních na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.

Ještě více výhod s Emirates

Členové oceňovaného věrnostního programu Emirates Skywards mohou získat dvojnásobné míle na všech letech Emirates do Dubaje rezervovaných do 31. července a uskutečněných do 31. prosince 2021.

A to není vše. Zákazníci mají možnost do 30. září využít další výhody v rámci jejich pobytu v Dubaji díky nabídkám My Emirates Pass. Stačí předložit palubní vstupenku a užít si výhodné vstupy a slevy do více než 450 turisticky atraktivních míst. Návštěvníci z Česka tak mohou objevovat Dubaj za příznivé ceny v těch nejlepších místních restauracích, zábavních parcích, lázních nebo se mohou vydat na dobrodružné výlety.

S tak širokou nabídkou výhod a zpáteční letenkou z Prahy do Dubaje, která je v ekonomické třídě dostupná již od 10 990 Kč a v business třídě od 49 990 Kč, je nyní ten ideální čas zarezervovat si let a naplánovat vlastní cestu za dobrodružstvím.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emirates přináší speciální nabídku pro lety do Dubaje – vstupenka zdarma na vyhlídku At the Top