Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Hledáte zajímavý cestovatelský dárek?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

26. 11. 2016

Máte ve svém okolí někoho, koho chcete obdarovat zajímavým dárkem? A to konkrétně takovým, který se týká cestování? Pokud ano, máme pro vás několik tipů, které vás zcela určitě nezklamou. Začneme tím, že se zaměříme na takzvané cestovatelské zájezdy. Čeho se mohou týkat? Jedná se o  zájezdy, které jsou spojeny s určitou sportovní událostí. Dnes dominuje hned několik sportů, kam se řadí:

  • Tenis
  • Formule 1 a Moto GP
  • Fotbal a hokej

Právě to všechno jsou možnosti, které jako dárek rozhodně nezklamou. Stačí jenom vědět, jaký sport obdarovaný preferuje. Pokud jde například o fotbal, lístky Liga mistrů jsou rozhodně tím dárkem, který přijde vhod. Zvláště proto, že tuto prestižní klubovou soutěž hraje i řada týmů, které se nachází v Německu, nebo Španělsku. Cesta tak nemusí být nijak složitá a zájezd v konečném důsledku nemusí být ani nijak výrazně drahý.

Darujte i zajímavý relaxační pobyt

Druhou možností, jak darovat pobyt, je varianta spojená s příjemnou relaxací. Je sice pravdou, že tu mnohem častěji hledají ženy, ale není problém podobný dárek koupit také mužům. S čím může být spojený? Třeba s pobytem ve wellness hotelu, kde budou dostupné masáže, pobyty ve vířivce, sauna, ale i celá řada dalších procedur, které povedou k dokonalé relaxaci těla, ale i duše. Tento dárek však nemusíte kupovat výhradně jenom pro jednoho. Můžete nejprve koupit klasický dárek pro ženu, stejně jako dárek pro muže k narozeninám, a poté koupit dárek společný. A tím může být právě onen relaxační pobyt. Dnes navíc platí, že díky mnoha slevovým portálům mohou být tyto konkrétní pobyty celkem levné.

Kupte klasický zájezd

Posledním naším tipem je klasický zájezd, který je také možností, jak darovat něco zajímavého, ve spojení s cestováním. Pokud si nejste přímo jisti konkrétní destinací, je vhodné zakoupit třeba jenom poukázku. Následně bude mít obdarovaný možnost sám si vybrat cestu podle svých představ. A pokud bude chtít něco dražšího, má možnost si k poukázce i vlastní finance přidat. Toto je dnes ta nejpohodlnější cesta, jak konkrétní zájezd darovat. Samozřejmě i ten může být určitého typu. Může to být klasická dovolená, může to být poznávací zájezd nebo eurovíkend, ale i exotická dovolená. Možností je více než dost.

Pokud přemýšlíte i nad tím, aby nevypadalo zvláštně, že obdarovanému koupíte jenom obyčejný poukaz, doplňte ho i jiným dárkem. Zkuste třeba originální trička. Nejenom, že potěší svou cenou nebo kvalitou, ale rozhodně zaujme také jejich motiv. Navíc se může jednat o úplně první kousek oblečení, který si obdarovaný zabalí do kufru ve chvíli, kdy se na svou darovanou dovolenou začne chystat. A jaký konkrétní motiv zakoupit? To už necháme na vás, jelikož vy člověka, kterému tričko darujete, jistě znáte nejlépe ze všech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hledáte zajímavý cestovatelský dárek?