Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Jak si dopřát dokonalou dovolenou a přitom ušetřit?

Také se již nemůžete dočkat toho, až vyrazíte na dovolenou? Rozhodně nejste jediní, jelikož většina lidí si dnes chce odpočinout od stresu a práce a vyrazit za odpočinkem. Na dovolenou ale nemusíte nutně vyrážet pouze za přemrštěné ceny.

Autorské právo: sculler / 123RF Reklamní fotografie

Autorské právo: sculler / 123RF Reklamní fotografie

Naše aktuální nabídka levných letenek vás přesvědčí o tom, že můžete vyrazit doslova kamkoliv, a to za ceny, které se blíží vlakové nebo autobusové dopravě. To vše díky nízkonákladovým společnostem a také díky různým akčním nabídkám, díky kterým mezi sebou jednotlivé letecké společnosti zdárně konkurují. Danou letenku poté objednáte prostřednictvím internetu a poté vám nic nebrání v tom vyrazit do dané destinace.

I zájezdy lze koupit s výraznou slevou

Není to ale pouze možnost ušetřit formou levné letenky, kterou si objednáte sami. Stejně tak dobře se dá ušetřit na celkovém zájezdu, který si koupíte od cestovní kanceláře. Stačí pouze vědět, kdy je ten nejlepší čas na nákup. V tomto směru je totiž nejlepší variantou dovolená last minute, tedy ta, která je koupená skutečně na poslední chvíli. Díky tomu můžete oproti běžným cenám ušetřit i několik desítek procent.

Samozřejmě podobných nabídek je více než dost, a tak si zaručeně vyberete jak požadovanou destinaci, tak rozhodně i vámi požadovaný hotel. Nutné ale podotknout, že je třeba nakupovat rychle, než vás někdo předběhne.

Co nejvíce láká letošní léto?

A pokud stále nemáte jasno v tom, do jaké destinace vyrazit, máme pro vás jeden tip. Jedná se o lokalitu, která je v letošním roce jednou z nejpoptávanějších. A tak neváhejte a kupte si zájezd i vy, a poté relaxujte na Mallorce, která vám přinese dokonalé pláže, nádherné moře, zajímavé památky ale i okouzlující přírodu. K tomu všemu přidejte také dokonalý hotel, ve kterém budete bydlet, a vyjde vám, že lepší dovolenou jenom těžko zažijete. Tím si můžete být jisti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak si dopřát dokonalou dovolenou a přitom ušetřit?