Menu
JenProCestovatele
Dovolená v ČR

Kam vyrazit za odpočinkem ve dvou? Horké tipy na dokonalé wellness pobyty!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 10. 2016

Každý potřebuje čas od času trochu toho odpočinku. A ideálním místem, kde nabrat čerstvé síly, jsou wellness pobyty, kde se nejlépe odpočívá ve dvou.  A nemusíte jezdit ani nikam daleko. Máme pro vás horké tipy na dokonalé wellness pobyty pro dva v Čechách!

Wellness pobyty v Čechách

hotel Malý pivovar ve Středních Čechách, Zdroj: Pobyty v Česku

Lázeňská pivní kůra pro páry

Pivním lázním jistě žádný chlap neodolá. Pokud si tedy nevíte rady s dárkem pro přítele či manžela, překvapte ho tímto netradičním kouskem z nabídky wellness pobytů pro dvalázeňskou pivní kůrou pro páry v hotelu pětihvězdičkovém hotelu Malý pivovar ve Středních Čechách (Klášter Hradiště nad Jizerou). Alfou a omegou pobytu je pivní lázeň se zábalem pro 2 osoby s 2x třetinkou Klášterského piva během terapie.

Pobyt je na dvě noci pro dvě osoby v dvoulůžkovém pokoji a co se týče stravování, zahrnuje 2 x bohatou snídani podávanou ve formě rautu a 1x romantickou večeři při svíčkách v hotelové restauraci nebo restauraci SKÁLA o 3 chodech s výběrem z několika druhů menu se slavnostním přípitkem skleničkou sektu.

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 2 990 Kč.

Wellness víkend v apartmánech patronů

Pokud byste rádi vybrali spíše z nabídky wellness víkendů s masážemi, pak vám můžeme doporučit pobyt ve Wellness hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují ve Východních Čechách, kde zažijete nefalšovaný relaxační víkend. Kromě masáží si zde užijete i vířivku, páru, koupele i vnitřní bazén. A spát můžete třeba v pokoji zaslíbenému největšímu českému básníkovi Karlu Hynku Máchy. Nejluxusnější apartmány exkluziv nadchnou i nejnáročnější hosty – každý má svého patrona, kterému je zasvěcen a podle toho taky vypadá interiér.

Cena za osobu: od 2 345 Kč.

Relaxace v lodní kajutě

Pro ty, kteří čekají od relaxačního pobytu i nevšední estetický zážitek, je perfektním místem Design hotel Noem Arch v Brně – Králově Poli. Hotel vypadá tak trochu jako loď zakotvená v přístavu, přičemž nabízí ubytování v pokojích, které se podobají lodním kajutám. V hotelu se nachází USSPA Wellness Centrum s whirlpoolem, masáží a finskou saunou. Součástí je také luxusní restaurace Noem Arch, kde vám uvaří i dávno zapomenutá tradiční jídla z české kuchyně, a to výhradně z čerstvých surovin.

Cena za osobu na 2 noci: od 2 150 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam vyrazit za odpočinkem ve dvou? Horké tipy na dokonalé wellness pobyty!