Menu
JenProCestovatele
Výlety Karlovarský kraj

Krátký odpočinek v lázních dokonale uvolní vaše tělo i mysl. Kde si odpočinout?

V posledních letech narůstá popularita víkendových wellness pobytů, kterých lze už v dnešní době podniknout opravdu neuvěřitelné množství. Velkou výhodou takto krátkého ubytování je fakt, že si jej může dovolit naprosto každý. Jaká místa musíte vyzkoušet?

Ohromný výběr možností

Vzhledem k popularitě, jaké se mezi lidmi těší lázeňské pobyty, začali majitelé wellness resortů nabízet výhodné balíčky služeb na pouhých několik dní. Lázeňský pobyt si tudíž lze užít klidně jen na jeden den, víkend, či třeba týden.

Naprostou klasikou jsou samozřejmě Mariánské Lázně, které snad nemusíme blíže představovat. Jejich péči ocení především starší lidé toužící po maximálním odpočinku, regeneraci nebo rekonvalescenci po složité operaci.

Milovníci kultury, historie a architektury si zase užijí vyhlášené lázně Teplice. Toto malebné město v severozápadních Čechách láká na své divadlo, hudební akce (nedělní Malá Paříž v parku vás uchvátí), kostely, muzeum a pestré možnosti společenského vyžití.

Aktivně naladění lidé, sportovci a turisti by si měli určitě vyzkoušet lázně Harrachov. Ty jsou situované na severu naší země a chlubí se nádherným okolím plným skal, vyhlídek a turistických tras.

Podívejte se sami

Nejlepším řešením je zajisté návštěva internetových stránek spa.cz, které se specializují na lázně, jejich nabídky a samozřejmě i případnou rezervaci. Snadno si tak zvolíte preferovanou lokalitu, konkrétní balíček a během několika málo kliknutí si vše objednáte. Jak již bylo řečeno, výběr je vážně velký, tudíž nezapomeňte prozkoumat co nejvíce možností. Nemusíte se soustředit pouze na sebe, jelikož lze vámi zvolené ubytování klidně použít jako skvělý dar pro vaše milované. Podívejte se sami a přesvědčte se na vlastní oči.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Krátký odpočinek v lázních dokonale uvolní vaše tělo i mysl. Kde si odpočinout?