Menu
JenProCestovatele
Kam na výlet v ČR

Letecké zážitky ve vás zůstanou na celý život. Který je ten pravý pro vás?

Jaký zážitek je ten nej? Ve vzduchu. Vidět svět z ptačí perspektivy a vychutnat si pohled na úchvatnou českou krajinu jinak ani nemůžete. Ideální dárek pro druhé či splněný osobní sen. Přesně to jsou letecké zážitky. Ať už si vyberete let balonem, letadlem nebo vrtulníkem čí dáte přednost většímu adrenalinu při seskoku padákem, vzpomínky, které si odnesete, vám už nikdo nikdy nevezme.

Létat v oblacích se ale nedá jen tak. K tomu potřebujete dobrou firmu, která má zkušené piloty a instruktory, kteří se o své zákazníky postarají. Protože bez správných lidí by ani sebeúžasnější zážitek nikomu nic nepřinesl. V tomto ohledu má jednoznačně navrch společnost Letecké zážitky s celou řadou spokojených zákazníků.

Letecké zážitky poskytují garanci na své služby. Nemusíte se tak bát, že zaplatíte něco, co se třeba vůbec neuskuteční. Přece jen se nejedná o malé peníze.

Netoužíte po takových zážitcích vy? Možná ale vaši blízcí ano a vy právě dumáte, co jim darovat jako vhodný dárek. Kupte jim dárkový poukaz na zážitek, na který nezapomenou nikdy.

Vyhlídkové lety jako splněný sen

Chcete si dopřát let balonem, letadlem, vrtulníkem nebo třeba větroněm? Proč ne. Záleží jen na vás, jaký zážitek si chcete odnést. Balon přináší ticho a klid při přeletu nad krajinou a pohladí srdce každého nadšeného fotografa, který díky příjemnému letu získá skvělé fotografie. Pohodový a klidný je i let větroněmVyhlídkový let vrtulníkem zase ukáže, co vše takový stroj umí. A proč zvolit letadlo? Protože si můžete splnit svůj dětský sen a využít možnost řízení letadla. Alespoň jednou v životě. Vyberte si ultralehké letadlo CTSW nebo míříte výš a zasednete do kokpitu Cessny 172?

Letecký simulátor

Máte strach z létání a do skutečného letadla by vás nikdo nedostal? Přesto si to chcete zkusit a třeba svůj strach nakonec navždy odehnat pryč? Letecký simulátor by možná mohla být správná volba. Používá se pro simulaci letu a pocit v něm velmi reálně napodobuje různé situace, které skutečně mohou nastat. Kabina simulátoru se u těch lepších zařízení pohybuje přesně podle toho, jak právě letíte.

Takto se ve velmi reálně simulaci můžete stát pilotem Airbusu A320, Boeingu 737, stíhačky nebo třeba vrtulníku. A kdo chce poznat, jak se cítí piloti v případě krizové situace, jistě ho nadchnou simulované letecké katastrofy. Věřte, že je to tak reálné, že se vám čelo orosí potem a pochopíte, proč piloti mohou být jen ti nejlepší z nejlepších.

Seskok padákem pro milovníky adrenalinu

Milovníci adrenalinu jistě ocení trochu více akce a nebezpečí. A takový tandemový let na padákovém kluzáku nebo tandemový seskok padákem něco takového rozhodně nabízí. Tyto aktivity poskytují mnoho skvělé zábavy a vzpomínek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letecké zážitky ve vás zůstanou na celý život. Který je ten pravý pro vás?