Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Letní dovolená v penzionu. Proč je lepší než hotel

Hledáte pohodlné ubytování v rodinném prostředí? Ať už jedete za letní romantikou na Pálavu anebo s kamarády na hory, zvolte penzion. Ukážeme vám, proč je skvělou volbou.

Poznejte výhody ubytování v penzionech po celé České republice.

Letní dovolená v penzionu

Kdo nesní o pohodovém ubytování v Česku? Využijte menší a rodinné penziony pro svůj výlet. Získáte komfort, příjemnou cenu a vybavení podle svých nároků.

Čas letního volna se blíží a vy možná plánujete svoji vysněnou dovolenou či prodloužený víkend v naší domovině. Co takhle pár dní na Moravě? Výlet jako stvořený pro cyklistiku! Možná už se pár let chystáte projít křížem krážem Šumavu anebo si užít uměleckou atmosféru v Českém Krumlově a okolí.

Česká republika má tolik zajímavých destinací, že je těžké si vybrat, jakým směrem se bude vaše perfektní dovolená ubírat.

Ubytování na dovolené – Proč bydlet v penzionu

Co si ale vybrat můžete jednoduše, je ubytování. Trendem domácího cestovního ruchu posledních let je ubytování v soukromí nebo v rodinném penzionu.

Jako nezávislí cestovatelé oceňujeme především příjemnou atmosféru, ochotný personál a chceme se na cestách cítit tak nějak jako doma. Proto namísto luxusních hotelových řetězců s množstvím extra služeb, které během pobytu mnohdy ani nevyužijeme, volíme penzion.

Penzion – dovolená pro všechny (i pro náročné)

Nenechte se ale zmást, ubytování v penzionu uspokojí i náročné klienty. Online si můžete vybrat a zarezervovat skromný pokoj, ale klidně i luxusní suitu s vířivkou. Nabídka ubytování pro letní dovolenou v penzionu je široká.

Poznejte zajímavé turistické oblasti

Množství rodinných i větších ubytovacích zařízení tohoto typu se nachází v blízkosti turistických atraktivit ČR. Recepční v penzionu se s vámi podělí o tipy na zajímavosti v okolí, stejně jako na ta nejlepší koupaliště, cyklostezky anebo hrady a zámky. Rodinné penziony mají také dobré vztahy s lokálními restauracemi a doporučí vám ty nejlepší.

Využijte možnosti ubytovat se podle svých představ a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letní dovolená v penzionu. Proč je lepší než hotel