Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Lety balonem či tandemový seskok. Zkuste originální dárek na netradiční rande

Komerční sdělení

Komerční sdělení

22. 10. 2017

Vánoce jsou sice až za pár týdnů, ale vy už si teď lámete hlavu nad tím, čím potěšit své blízké? Anebo hledáte způsob, jak ohromit svou drahou polovičku? Vhodně vybraný věcný dárek sice potěší každého, avšak trendem dnešní doby je darovat zážitky! Co takhle autentický pohled z ptačí perspektivy?

Obdarovávání je pěkný způsob, jakým si lidé při různých příležitostech, ať už jde o narozeniny, svátky či kdejaká výročí, dokazují, že jim na nich záleží. Pokud se právě nějaká taková příležitost blíží v životech vašich blízkých, anebo se již s předstihem připravujete na Vánoce, jistě přemýšlíte nad tím, čím dotyčného nejvíce potěšit.

Obdarujte zážitkem

Při tomto myšlenkovém procesu nás jistě napadne řada praktických dárků, které se obdarované osobě budou určitě hodit. Lépe však uděláte, pokud vyberete dárek, který by si dotyčný sám nekoupil (praktické věci si koneckonců může koupit sám).

To může být jednak nějaká tak trochu „zbytečná“ věc, anebo lépe – darování zážitku. A když už, tak ať je to pořádný adrenalin – nabízí se například tandemové seskoky či seskoky padákem. Pozor však na to, aby obdarovaná osoba byla krapet dobrodružnější povahy – jinak doporučujeme volit raději třeba vyhlídkové lety balonem.

Romantika ve výškách

Jestliže se chcete blýsknout před svou drahou polovičkou, mezi osvědčené tipy na romantické chvilky, kterými lze ozvláštnit dlouholetý i čerstvý vztah, patří vydat se na nějaké zvláštní místo. A proč ne třeba do vzduchu? Takový romantický let balonem vás probudí i z té nejšedivější každodenní rutiny.

Privátní vyhlídkový let si lze objednat například na LeteckéZážitky.cz, kde seženete lety balonem i další letecké zážitky za bezkonkurenční ceny. Můžete zde objevit také některé méně tradiční služby, jako je například zážitek řízení letadla, který potěší zejména letecké fandy, simulátor velkého dopravního letadla či akrobatické lety vrtulníkem. Vyrazit můžete odkudkoliv z České republiky. Tak hurá do vzduchu!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Lety balonem či tandemový seskok. Zkuste originální dárek na netradiční rande