Menu
JenProCestovatele
Exotická dovolená

5 důvodů, proč jet na luxusní dovolenou na Maledivy a tipy na nejlepší hotely

Pohádkové ostrovy jsou ideálním místem k aktivnímu odpočinku i relaxu v křišťálových lagunách.  Noci strávené v luxusních resortech, postavených jen pár kroků od bílých pláží s jemným a měkkým pískem, udělají z vašeho zájezdu na míru dokonalý zážitek.

Maledivy alespoň jednou za život, říkají cestovatelé. Na více než 1200 ostrovech a mini ostrůvcích můžete relaxovat ve vlnách nebo si vychutnat skvělou místní kuchyni postavenou na dvou hlavních ingrediencích – kokosech a mořských plodech.

Maledivy – luxusní zájezdy

Maledivy se staly symbolem luxusní dovolené. Vybíráte destinaci pro romantickou svatební cestu nebo toužíte po dovolené na míru pro celou rodinu? O váš dokonalý zážitek na jednom z nejkrásnějších míst světa se postarají odborníci z cestovní kanceláře Exclusive tours. Specializují se na poslední trendy v oblasti luxusních zájezdů a za 10 let svého fungování uspokojily stovky klientů, kteří mají na svoji dovolenou vysoké nároky.

Dovolená na míru – travel designer

Svoji luxusní dovolenou můžete u Exclusive tours svěřit do rukou Travel designerů. Kdo jsou? Především cestovatelé, kteří se neustále vzdělávají a jsou odborníky na vybrané destinace.

Travel designeři testují ubytování v luxusních hotelech a pečlivě připravují každý detail dovolené. Jsou vám k dispozici po dobu trvání zájezdu a zajistí vaši spokojenost.

Maledivy – 5 tipů na ubytování v ráji na zemi

Dovolená Maledivy, to je heslo vyhledávané cestovateli, kteří se chtějí ponořit pod hladinu modrého oceánu a sledovat mořský život, nebo jen tak při snídani poslouchat líné ranní vlny z hotelové terasy.

Co by měl mít luxusní hotel, abyste se cítili jako v exotickém ráji? Vybrali jsme pro vás 5 výjimečných možností ubytování na Maledivách – nechte se inspirovat.

1. Šnorchlování a ohromující příroda

Milujete pozorování barevného života pod hladinou? Resort Four Seasons Laanda Giraavaru nabízí ubytování uprostřed vod atolu Baa. Tady najdete biosférickou reservaci, zařazenou pro svou unikátnost na seznam UNESCO.

Po celodenním objevování světa pod hladinou si odpočinete v moderních plážových a vodních vilách a vaše chuťové pohárky uspokojíte v jedné ze čtyř luxusních restaurací na ostrově.

2. Aktivní relax s přáteli

Chcete svoje luxusní zážitky sdílet s vašimi nejbližšími? S celou rodinou i partou přátel se můžete vydat na jeden z ostrůvků v North Ari Atoll, zhruba dvacet minut scénického letu hydroplánem z hlavního města Malé. Constance Maledivy uspokojí vaši touhu po dobrodružství.

Přímo z vily můžete vyrazit šnorchlovat. nebo si můžete zaplavat s mantami obrovskými, či si nadělit dárek v podobě potápěčského kurzu ukončeného mezinárodně uznávaným certifikátem PADI. Vily v resortu Constance jsou prostorné – nabízejí možnosti ubytování i pro 6 dospělých a 3 děti.

3. Soukromá jachta a škola golfu

43 luxusních vil s bazénem a 5 residencí na vás čeká na ostrově Velaa. Velaa Private Island Maledivy vznikl jako sen Jiřího Šmejce, který o něm říká, že je jeho osobní odpočinkovou bází.

Resort je skvělý pro aktivní odpočinek – můžete se vydat objevovat korály v malé ponorce nebo se nalodit na luxusní jachtu. O vaše pohodlí během pobytu se bude starat osobní komorník. A to není všechno – pokud budete unavení z mořských zážitků, najdete zde také akademii golfu a odpočinek v lázních.

4. Luxusní dovolená pro rodiny s dětmi

Chcete navštívit první restauraci na světě pod mořskou hladinou? Vydejte se do resortu Conrad Maledivy. Rozlehlý komplex nabízí možnosti pohodlného ubytování pro rodiny s dětmi i pro zamilované dvojice. Resort se rozkládá na dvou ostrovech Ari Atoll, které jsou propojeny mostem. Děti budou nadšené z Dětského klubu v rámci hotelu a celá rodina si může užít třeba vodní lyžování.

5. Minimalismus a Francie

Francouzský styl a výborná kuchyně vás přivítá v resortu s minimalistickým designem Cheval Blanc Maledivy. Co takhle začít den skokem do průzračné laguny? To vám umožní terasa prostorné vodní vily. Pokud se ale nemůžete rozhodnout, jestli chcete bydlet na pláži nebo přímo nad hladinou moře, je tu pro vás vila Garden Water, která splní obojí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 důvodů, proč jet na luxusní dovolenou na Maledivy a tipy na nejlepší hotely