Menu
JenProCestovatele
Výlety Vysočina

Zámek Chateau Heralec: Jeden z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách

Jeden z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách najdete na Vysočině. Je jím zámek Chateau Heralec!

Rozmazlovat by se čas od času měl každý. Prožít po všech stránkách královský víkend. Nebo ještě lépe celý týden. Se vším všudy. Strávit pár nocí v luxusním zámeckém pokoji či přímo apartmánu. Užít si královského wellness a královských večeří završených lahvinkou báječného vína. Zamlouvá se vám tento scénář? To je přitom jen malá návnada. V Chateau Herálec toho na vás totiž čeká mnohem víc.

Vítejte v Chateau Heralec!

Zámek Chateau Heralec

V naprosto luxusním pětihvězdičkovém boutique hotelu zámeckého typu s anglickým parkem z 18. století. Ten ale nenabízí jen tak obyčejný pobyt na zámku. Jeden z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách usazený v neposkvrněné přírodě Vysočiny plné historických památek UNESCO, hlubokých lesů, přilehlých obor, luk, rozlehlých údolích a dechberoucích přírodních scenérií v první řadě poskytuje unikátní designové ubytování a exkluzivní servis. Sháníte-li ubytování na zámku, rozhodně jste na správném místě.

Opravdu luxusní zámecký hotel

Zámek Chateau Heralec

Luxusní hotel a zámek v jednom disponuje v podstatě ideální polohou v dostupné vzdálenosti jako od mezinárodních letišť v Praze, Brně i ve Vídni, tak i z dálnice D1. Nebo byste na zámek raději přiletěli helikoptérou? I tuto možnost exteriéry zámku umožňují. Těšit se můžete na absolutní soukromí a ničím a nikým nerušený klid. Pobývat budete v jednom z 19 prostorných pokojů představující ideální zenovou oázu. Jsou noblesní, prostorné a plně vybavené veškerým myslitelným 5-hvězdičkovým standardem. Z luxusních zámeckých apartmánů s jedinečným galerijním konceptem, díky němuž budete moci sledovat práce starých mistrů, jako jsou Mánes, Honsa, Chittusi, Kosárek či Preisler, určitě budete uneseni.

Skvělé jídlo a pití

Zámek Chateau Heralec

Luxusně nebudete jen bydlet, ale také se stravovat. Zámecká gastronomie je připravovaná výhradně z čerstvých lokálních surovin bez umělých přísad a dochucovadel. Hostit vás bude luxusní zámecká restaurace Honoria umístěná v nejstarších prostorách zámku. Stejně jako jídelny s romantickými názvy jako jsou Jídelna Paní ze Šelmberka, Jídelna Před bouří, Kavárna Agasia, Salonek Ve věži, zámecký bar a Vinný sklep Biskupa Jana. Součástí stolování jsou i ručně foukané číše a poháry ve stylu muránského skla. Specialitou zámku je také naprosto unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux.

Více než královské lázně

Zámek Chateau Heralec

Máte rádi wellness? Wellness přímo královské? Ve Spa by L’OCCITANE se určitě jako králové cítit budete. Stejně jako byste se cítili v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence. Své tělo i duši můžete hýčkat v luxusním zámeckém prostředí a jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. Chateau Herálec je mimo jiné první hotel, který získal licenci na provozování Spa L’OCCITANE.

Nejenom pro ženy

V intimní atmosféře masážních prostor se vám budou odborně a s maximální péčí věnovat vyškolení fyzioterapeuti a maséři. Hlubokou relaxaci vám navodí autentické ingredience kvalitní přírodní kosmetiky v kombinaci s tradičními masérskými technikami. A nenechte se mýlit, že tyto procedury jsou určeny výhradně ženám. Značka L’OCCITANE myslí i na muže, cíleně pro mužské pohlaví na míru vytvořila ucelené produktové řady a spa procedury.

Bazén, sauna, silencárium a fitness

Zámek Chateau Heralec

K dispozici vám bude privátní plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem umístěným pod původními středověkými klenbami. Na pohodlných poduškách v okenních výklencích se vám bude odpočívat jedna báseň. Našli jste se v saunování? Toho si dosyta užijete v prostorné finské sauně, menší bylinné sauně, infrasauně či pročišťující parní lázni. Odpočívat pak budete moci v silencáriu umístěném v dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií. Opomenout nesmíme ani vířivku ukrytou v soukromí zámecké věže. A budete-li si chtít naopak dát trochu do těla, zpotit se budete moci v místním fitness centru vybaveném těmi nejmodernějšími posilovacími stroji a náčiním. Zkrátka vás po všech stránkách čekají okamžiky, na které hned tak nezapomenete.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zámek Chateau Heralec: Jeden z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách