Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Máme pro vašeho mazlíka kabátek, který ho v zimě zahřeje a v létě ochladí!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 12. 2021

Své čtyřnohé přátele většina páníčků miluje. A je ochotna jim snést modré z nebe. A to je samozřejmě dobře. Proč si je jinak pořizovat, že?

Hitem v segmentu doplňků pro psy v současné době jsou tzv. sušící kabátky firmy Petlando.cz, jež se zabývá nejenom prodejem, ale dokonce i výrobou opravdu kvalitních produktů pro psí mazlíčky. A tento kabátek ušitý z dvojitého froté materiálu je jedním z nich. Věřte, že si ho váš chlupáč zamiluje, a to jak v zimě, tak i v létě.

Hřeje a chladí zároveň

Na podzim a v zimě ho kabátek ochrání před zimou a vlhkostí a v létě zase příjemně zchladí. Vnitřní stranu kabátku, ať již pomocí rozprašovače či vodní mlhy, jednoduše navlhčíte vodou, a tu vrchní necháte suchou. A chladící obleček pro psa, který ho v tom největším horku ochrání před přehřátím, bude na světě. A je to právě prochladnutí a přehřátí, které našim čtyřnohým kamarádům způsobují nemalé zdravotní potíže. Kabátek, který pro jeho kvality doporučují i veterináři, tak využijete i při cestování autem v letních měsících, kdy je otázka jak ochladit psa nejaktuálnější.

Rukavice na psí srst

Ze stejného materiálu (dvojitého froté) jsou ušity i velmi praktické rukavice na psí srst. Ty zase z kožíšku vašeho kamaráda doslova vysají veškeré mokré nečistoty, a tak zajistí komfort nejenom jemu samotnému, ale také vám, protože budete mít jistotu, že vám pejsek nenanosí špínu do domácnosti či interiéru automobilu. Zašpiněné rukavice je možné prát v pračce a rychle schnou. Ani se nenadějete a opět budou připraveny k dalšímu použití.

Kabátek i rukavice se jménem

Na kabátek i rukavice navíc můžete nechat vyšít jméno vašeho mazlíčka. Kolemjdoucí pak budou vědět, s kým mají tu čest. A sušící rukavici si nikdo jiný nedovolí použít. Bude totiž jasné, komu patří.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Máme pro vašeho mazlíka kabátek, který ho v zimě zahřeje a v létě ochladí!