Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Nadělte si do nového roku pojištění, které vám ušetří nervy

Jistě, nikoho nebaví řešit cestovní pojištění před dovolenou, natož hned na úvod nového roku. Co kdyby vám to ale ušetřilo starosti během celého následujícího roku a dál? Přečtěte si, jak můžete cestovní pojištění uzpůsobit vašim potřebám.

Pojištění rizik, která opravdu hrozí

Zní to jako samozřejmost, ale často to tak není. Protože se pojišťovny zaměřují na mnoho oblastí, nabízejí obecná cestovní pojištění, která zahrnují univerzální rizika, jež v některých případech vůbec nepotřebujete. Pokud si ale zvolíte pojišťovnu specializující se na cestovní pojištění, získáte velice mobilní pojištění.

V rámci jednorázového cestovního pojištění od pojišťovny ERV můžete například vybírat z balíčku Sbaleno. Ten obsahuje několik variant pojištění, které je personifikované podle cílů cesty. Pro koho jsou jednotlivé programy určené?

  • Pro studenty i nestudenty, kteří jedou na stáž, Erasmus, či au-pair pobyt
  • Pro rodiny, jež jedou za mořem nebo lyžovat
  • Pro dobrodruhy, kteří mají rádi náročné sportovní výpravy a expedice

Jednotlivé programy se zaměřují na situace, které mohou nastat právě v konkrétní destinaci.  U moře tedy na ošetření poranění od mořského ježka nebo například v důsledku zažívacích problémů. Na lyžařském svahu to naopak může být případný převoz vrtulníkem do nemocnice.

Celoroční pojištění

V případě balíčku vám zabere jeho aktivování jen chvíli, ale celý proces si můžete usnadnit ještě víc, pokud rovnou zvolíte celoroční pojištění MultiTrip. Tato varianta se vyplatí, pokud cestujete během roku častěji.

Celoroční cestovní pojištění vás zbaví nutnosti vše před každou cestou od začátku zařizovat, ale zároveň si zachovává flexibilitu, takže jej vždy můžete doplnit o rozšíření na většinu dalších aktivit.

Moderní řešení vhodné na cesty

Průkazky pojištěnce a další doklady, které s sebou člověk musel vždy tahat, už jsou akorát zbytečnou přítěží. A ačkoli se jich mnoho pojišťoven stále drží, ERV pojišťovna upřednostnila před papíry mobilní aplikaci. Díky ní máte o svém pojištění přehled, kdekoli se nacházíte, a nehrozí vám ani ztráta papírové kartičky pojištěnce.

Díky aplikaci Moje Evropská nemusíte nikde složitě hledat kontakt na asistenční službu a všechny důležité dokumenty máte k dispozici v zabezpečeném úložišti dokumentů.

Ulehčete si v roce 2018 cestování a vyberte si pojištění, které řeší vaše aktuální problémy. Kontaktujte specialisty ERV pojišťovny, nebo se rovnou pojistěte online.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nadělte si do nového roku pojištění, které vám ušetří nervy