Menu
JenProCestovatele
Itálie

Nečekejte s výběrem dovolené v Itálii na last minute

Váháte nad tím, jestli si máte zakoupit dovolenou u moře už teď, nebo počkat na last minute? V poslední době se tyto akce těší mimořádné oblibě. Nákup dovolené na poslední chvíli je sice často spojený s adrenalinem, ale při troše štěstí dovolenou získáte opravdu „za babku“.

Ne u každé destinace je však vhodné čekat s výběrem dovolené na poslední chvíli. Itálie je bezpochyby jednou z nich. Pokud jste si pro vaši letní dovolenou zvolili právě tuto krajinu, doporučujeme vám, naopak, s nákupem dovolené pospíchat. Itálie stále patří mezi nejžádanější dovolenkové destinace, především pro ty, kteří cestují vlastním autem. Nejoblíbenější ubytování se vyprodávají už na začátku zimy. Pokud chcete mít možnost nejširšího výběru, začněte si plánovat vaši dovolenou v Itálii 2019 už nyní. Akce First minute vám navíc zaručí skvělé ceny.

Které oblasti v Itálii se nejrychleji vyprodají?

Bezpochyby jsou to letoviska severního Jadranu jako Bibione, Lignano, Lido di Jesolo, která se stále těší mimořádné oblibě. Lákají písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, výborným vybavením a ideální dojezdovou vzdáleností. Nabídka ubytování je tu opravdu široká, ale pokud si chcete vybrat dovolenou šitou „na míru“, která odpovídá všem vašim představám a splní co nejvíc kritérii, nákup dovolené neodkládejte. Předejdete tak zklamání, že vámi vybrané ubytování už bude vyprodané.

Itálie last minute

Dalším letoviskem, u kterého určitě s výběrem letní dovolené v Itálii neváhejte, je Caorle- Lido Altanea. Moderní villaggia s bazény, obklopené zelení lákají stále více turistů. Hitem posledních let je i ubytování v kempech, které jsou rozesety po celé Itálii. Většina z nich navazuje na pláž, mají výborné zázemí pro děti i dospělé a nabízejí nespočet možností sportovního vyžití a zábavy. Jsou ideálním místem pro neformální dovolenou v prostředí plném zeleně, kde si v pohodě vystačíte celý týden jen s plavkami, kraťasy a tričkem. Nákup neodkládejte, ani pokud jste se rozhodli pro dovolenou na Palmové riviéře či Toskánsku. I ty se totiž řadí mezi nejžádanější oblasti.

Itálie last minute

Jak si usnadnit výběr dovolené v Itálii?

Zorientovat se na internetu v nabídce ubytování v Itálii není jednoduché. Pokud chcete ušetřit čas strávený hledáním, vsadit na jistotu a mít se zabezpečením letní dovolené co nejméně starostí, svěřte se do rukou odborníkům některé z cestovních kanceláří, které se na Itálii specializují. Dlouhodobou zkušenost, opravdu rozsáhlou nabídku ve všech italských regionech a stabilní postavení na trhu má například Cestovní kancelář Ludor. Neváhejte proto a pokud už máte jasno, že právě Itálie bude vaší letošní dovolenkovou destinací, začněte plánovat letní dovolenou už teď!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nečekejte s výběrem dovolené v Itálii na last minute