Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Pohodlné cestování s dětmi

Téměř každý rodič potvrdí, že cestování s dětmi je někdy velmi náročné. A pokud je cesta dlouhá a cestujete například v horkém počasí nebo s malými dětmi, je třeba se na cestu o to více připravit. V tomto článku pro vás máme několik tipů na to, jak si cestu zpříjemnit.

Svěžest a kondice

Základní výbavou na cestách s dětmi by měly být vlhčené kapesníky, které vám poslouží zejména k hygieně rukou. Pokud nejsou s alkoholem, tak v perném počasí skvěle osvěží použitím na obličej nebo krk. Vás i vaše dítka povzbudí v horku také sprška termální vody ve spreji. Pokud jste při cestě vystaveni slunci, nezapomeňte ani na opalovací krém. A proti cestovní nevolnosti mohou pomoci esenciální oleje (např. v praktické formě roll-on). Všechen tento sortiment a mnoho dalšího najdete na e-shopu Notino.cz. A abyste si mohli vybrat opravdu vše, co se vám hodí, nezapomeňte uplatnit Notino slevový kód.

Zábava

Pokud cestujete autem a trasu neznáte, cestu vám určitě usnadní spolehlivá navigace.
A abyste mohli v klidu řídit, děti může zabavit tablet a zvuk puštěný do sluchátek. Zpestření cesty obstará dětem i herní konzole nebo elektronická tužka s knihou. Tuto a další elektroniku můžete nakoupit za výhodnou cenu na e-shopu Alza.cz a ještě lepší cenu vám zajistí Alza slevový kód. Velké zpestření na cestách dětem poskytnou také prostorové nebo samolepkové knihy, knihy s okénky, kreslící tabulky, magnetické a cestovní hry nebo hlavolamy. I tento sortiment najdete na e-shopu Alza.cz

Komfort

Vychytaným parťákem je kapesní mechanický nebo elektrický větráček, díky kterým dětem bude v horkém počasí lépe a ještě se zabaví. A aby sluníčko nepálilo přes okna, pořiďte sluneční clony nebo roletky na boční skla. V autě můžete dát dítěti všechny jeho poklady do kapsáře na přední sedačku, a to včetně praktického boxu na svačinku, knihy, láhve na pití atd. Větší pohodlí dětem zajistí také cestovní polštářek nebo potah na bezpečnostní pás. Veškeré tyto produkty seženete na e-shopu Mall.cz a sledujte aktuální slevový kód Mall, který vám zajistí nejvýhodnější nákup.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pohodlné cestování s dětmi