Menu
JenProCestovatele
Dovolená v ČR

Příměstské tábory v Brně 2017: Kam s dětmi letos v létě?

Bydlíte v Brně a řešíte jakou zábavu pro děti zajistit na léto? Možná nemáte tolik dovolené, babičky jsou daleko nebo zkrátka jen nechcete, aby se vaše děti nudily. Tak či onak, je tu jedno zábavné řešení. Jsou jím příměstské tábory Brno.

Zábava pro děti i jejich rodiče

V Bruno parku se skvěle zabaví děti, ale i rodiče. Mnoho atrakcí i bohatý program láká maminky na mateřské s malými dětmi i rodiče s těmi odrostlejšími. Zde si užije opravdu každý. Zábavný park nabízí celodenní zábavu na více než čtyřiceti atrakcích i spoustu služeb navíc. Jaká zábava pro děti je pro vás v Brně připravena? Držte se, je toho opravdu dost.

Narozeniny snů

Je vůbec nějaké dítě, které by nesnilo o nezapomenutelné narozeninové oslavě? Pak objednejte tu nejlepší oslavu narozenin právě u Bruna. Jednoduše si vyberete narozeninovou místnost a balíček oslavy. O nic víc se nemusíte už starat. Součástí oslavy bude dort, hry, focení a klidně i ohňostroj.

Příměstský tábor i pro nejmenší

Nevíte ještě, jak stráví vaše dítě letní prázdniny 2017? Nechcete ho zatím nechávat nikde přes noc, ale doma celý den také být nemůže? Tou pravou volbou budou právě příměstské tábory Brno v herním centru. Jsou vhodné pro děti od 3 do 12 let a všechny děti budou přímo uchvácené nadupaným programem. Příměstské tábory mají většinou nějaký tematický program. Děti mohou rozvíjet své znalosti a vědomosti a zároveň si i vybrat takové téma, které je jim nejbližší. Oblíbené jsou tábory plné pohybu, počítačů i sportovních aktivit nebo v současnosti velmi žádaný Youtuberský tábor.

O letních prázdninách 2017 se v herním centru rozeběhne hned několik příměstských táborů, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Vaše děti se nebudou nudit a vy budete moci v klidu chodit do práce. Zábava pro děti v zábavném parku v Brně-Slatině je alfou a omegou jeho fungování. Mimo zmíněných táborů 2017 a nezapomenutelných narozeninových oslav se zde konají i různé kroužky pro děti a jiné akce.

Možná vás zajímá i to, jak jsou děti na příměstských táborech rozdělené. Od 3 do 6 let spadají do kategorie Klapáčci, do 9 let do kategorie Ptáčata a poslední kategorií do 12 let jsou Draci. Cena táborů se pohybuje od 1960 do 3500 Kč. Cena zahrnuje opravdu mnoho. Dvě svačinky, oběd, pití, skvělou zábavu i program a pojištění. Tábory 2017 zabaví děti z moravské metropole i mimo ni.

Mnoho lidí často dětská centra zavrhuje nebo si myslí, že je to velká nuda. Je však nutné vybírat si správně. Musíte chodit tam, kde milují děti a dělají vše proto, aby se u nich cítily skvěle.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Příměstské tábory v Brně 2017: Kam s dětmi letos v létě?