Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Procvičte svou angličtinu v jazykových kurzech v centru Prahy

Chtěli byste se zlepšit v angličtině, ale studium stále odkládáte? Vyzkoušejte kurzy angličtiny, které vám zaberou minimum času a současně vás rychle rozmluví.

4 důvody, proč se vám vyplatí studovat angličtinu

Anglickým jazykem jsme obklopeni každý den. Posloucháme písničky v angličtině, sledujeme filmy s titulky a mnoho z nás se pravidelně setkává i s cizinci hovořícími anglicky. Druhým nejpoužívanějším jazykem na světě mluví více než miliarda lidí. Pokud rádi cestujete nebo pracujete v oboru, kde se angličtině nevyhnete, přinese vám její studium mnoho výhod.

1. Pomoc při studiu

Děti se začínají učit angličtinu na prvním stupni základní školy a některé se s tímto jazykem setkávají dokonce už v předškolním věku. Pokud chcete mít dobré známky, zvládnout maturitu, uchytit se v dobrém zaměstnání či na čas vycestovat za hranice, bez znalosti angličtiny se neobejdete. Anglický jazyk vám může hodně pomoci i v případě, že se vydáte studovat do zahraničí s programem Erasmus.

2. Pracovní výhody

Velkou výhodu vám dobré ovládání angličtiny přinese i v zaměstnání. Široké spektrum oborů dnes vyžaduje anglický jazyk na takové úrovni, aby se zaměstnanec bez problémů domluvil. S angličtinou můžete dosáhnout vysněné práce i kariérního postupu. Protože je angličtina hlavním jazykem spousty mezinárodních konferencí v oblasti vědy, ekonomiky, obchodu či medicíny, můžete se díky znalosti anglického jazyka snadno neustále vzdělávat a získat tak velký náskok před svými kolegy.

3. Příjemnější cestování

Mnoho lidí se pro studium anglického jazyka rozhodne díky velké chuti navštěvovat cizí země. Anglicky se bez problémů domluvíte nejen v USA, Austrálii nebo Velké Británii. Velkou pomoc vám poskytne i při návštěvě zemí EU či Asie.

4. Osobní růst

Do výuky angličtiny investujete nemalé množství času, energie a motivace. Jakmile ale uvidíte své zlepšení, ihned získáte lepší náladu a novou energii do žil. Podle výzkumů učení nových jazyků navíc zlepšuje paměť, podporuje stárnutí mozku a zvyšuje sebevědomí.

Vyzkoušejte Institut jazykového vzdělávání v Praze

Institut jazykového vzdělávání není pouze jazyková škola. Kromě kurzů zajišťuje i další služby související s cizími jazyky. Jsou to především překlady, tlumočení, prodej jazykových učebnic nebo zajišťování kurzů v zahraničí.

Hlavní výhody Institutu jazykového vzdělávání:

  • Kurzy angličtiny jsou přímo v centru Prahy na Václavském náměstí. Jsou proto výborně dostupné autem i městskou hromadnou dopravou.
  • Institut má 15 let zkušeností a vychytaná náplň kurzů i kvalifikovaní lektoři přispívají k tomu, že studenty učení baví.
  • Jazykové kurzy Praha si velmi oblíbila široká veřejnost. Ročně projde kurzy IJV více než 5000 studentů všech věkových kategorií.
  • Čeká vás jedna z největších nabídek vyučovaných jazyků. Jakmile vypilujete svou angličtinu, můžete se pustit do němčiny, italštiny, francouzštiny nebo třeba norštiny.
  • Institut jazykového vzdělávání má mnoho referencí od významných firem, které jsou spokojené s úrovní angličtiny svých zaměstnanců.

A který z kurzů angličtiny zvolit? Vybírejte hlavně podle cílů, kterých chcete dosáhnout. Kromě kurzu obecného jazyka, který vás naučí od všeho něco, se můžete pustit do angličtiny pro právníky, angličtiny pro lékaře či anglické konverzace, případně se přihlásit na letní kurz.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Procvičte svou angličtinu v jazykových kurzech v centru Prahy