Menu
JenProCestovatele
Kam na výlet v ČR

Silvestrovské pobyty plné odpočinku

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 10. 2021

Pokud chcete strávit poslední dny letošního roku v pohádkovém hotelu ve společnosti drahé polovičky, nadchnou vás silvestrovské pobyty ve wellness hotelu. Odpočinete si, některé procedury posilují i imunitní systém, což je především v zimních měsících velice důležité, a přijdete i na jiné myšlenky. Zapomenete na pracovní povinnosti či strasti každodenního života. V následujících řádcích vám dáme hned několik tipů, kde si objednat silvestrovský pobyt.

I v České republice strávíte Silvestr plný dobrodružství. Čekat na vás budou živá hudba, ohňostroj i slavnostní přípitek. Silvestrovské pobyty slibují komfortní ubytování s nadstandardními službami.

Silvestr na horách

Dýchejte horský vzduch. Silvestr ve wellness hotelu nacházejícího se v horské oblasti je nádherná představa, nemyslíte? Lázně Jáchymov jsou úžasné, protože lákají na radonové koupele, které dodávají energii. V lázeňských zařízeních není na nudu prostor.

Silvestr na jižní Moravě

I klidná jižní Morava má k dispozici silvestrovské pobyty 2021. Lednice jakožto moderní lázeňský komplex se chlubí jodobromovou vodou. Svým složením je velice podobná mineralizované mořské vodě a současně patří mezi nejkvalitnější svého druhu v celé Evropě. Lednice jako i samotné město vybízí k mnoha zážitkům. Čeká na vás nádherný zámek, samozřejmě nechybí turistické stezky, možnost jízdy na koni a podobně. I takhle vypadají wellness pobyty.

Silvestr v údolí Jizerských hor

Výjimečný zážitek, kterým se vám Silvestr 2021 vtiskne do paměti, slibují Lázně Libverda. Rozprostírají se v údolí Jizerských hor, a to v blízkosti města Liberec. Vyznačují se dlouhou historií, jež se začala psát už ve 14. století.

Jestliže si chcete objednat silvestrovský pobyt 2021, zavítejte na stránku Spa.cz. Vybrat si můžete z více než 3 tisíc lázeňských, wellness a dalších pobytů. Více informací nabízí i Facebook Spa.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Silvestrovské pobyty plné odpočinku