Menu
JenProCestovatele
Kam na výlet v ČR

Staňte se pilotem na zkoušku a odneste si nezapomenutelný zážitek

Toužíte usednout do pilotní kabiny a proletět se v oblacích, ale nemáte ponětí, jak se letadlo vlastně řídí? Žádný problém, nyní můžete pilotovat letadlo nebo vrtulník i bez předchozích zkušeností. Díky zážitku Pilotem na zkoušku si tak splníte svůj sen a s sebou si odnesete ty nejkrásnější vzpomínky.

Řízení letadla i vyhlídkové lety

Zážitek Pilotem na zkoušku vám dovolí řídit letadlo i vrtulník bez jakýchkoliv zkušeností pod dohledem instruktora. Že vás pilotování neláká? Pak vyzkoušejte vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem, zažijte romantický let pro zamilované, dejte přednost nočnímu letu nebo se vydejte letadlem do zahraničí. Odlety se konají z více než 12 letišť po celé České republice a z ptačí perspektivy si můžete prohlédnout Prahu, Beskydy, Brněnskou přehradu, Alpy i další místa v Evropě. K nejoblíbenějším vyhlídkovým letům z Prahy patří 40 minutový let nad Karlštejn.

Co všechno je možné?

  • pilotovat letadlo nebo vrtulník
  • absolvovat vyhlídkový let letadlem či vrtulníkem
  • vydat se letadlem po Evropě
  • zažít adrenalinový let

7 důvodů, proč se stát pilotem na zkoušku

1) Zkušení piloti a instruktoři

Čekají vás zkušení piloti, kteří prošli přísným výcvikem a jsou držiteli několika certifikací a licencí. Nemusíte se tedy bát, že by vás v mracích nechali ve štychu.

2) Moderní letadla a vrtulníky

Máte šanci proletět se v jednom z nejlepších letadel a vrtulníků současnosti.

3) Zážitek na celý život

Pozitivní zážitek z vyhlídkového letu nebo pilotování letadla si budete pamatovat po celý svůj život.

4) Let jako dárek

Nezapomenutelný zážitek můžete darovat svým nejbližším prostřednictvím poukazu. A když se náhodou netrefíte, můžete jej do 30 dnů vrátit.

5) Poukaz platí celý rok

Jestliže dostanete let s instruktorem jako dárek či ho sami někomu darujete, certifikát vždy platí 12 měsíců. Máte tak dostatek času vybrat si ideální dobu pro let.

6) Možnost výměny poukazu

Pokud se rozhodnete pro jiný typ letu, není problém poukaz vyměnit. Je totiž jen na vás, zda dáte přednost letu nočnímu, zahraničnímu nebo třeba romantickému letu pro zamilované.

7) Pojištění v ceně

Součástí každého zážitku je i pojištění všech cestujících, a to až do výše 250 milionů EUR.

Originální teambuilding

Pilotování letadla i vyhlídkový let je ideální odměnou pro zaměstnance. Díky silnému společnému zážitku a sledování okolních scenérií z okénka letadla mohou utužit vzájemné vztahy a odpočinout si od každodenní práce. Začíná se zlehka dobrou snídaní, pokračuje se briefingem pro piloty letadel a následuje let podle vlastního výběru. Aktivity můžete libovolně kombinovat tak, aby byli všichni zaměstnanci spokojení a nikdo se během firemní akce nenudil. A nezáleží na tom, z jakého koutu republiky jste. Pilotem na zkoušku se můžete stát v Praze, Brně i Ostravě.

Během teambuildingu vyzkoušíte:

  • řízení letadla či vrtulníku
  • řízení velkého dopravního letadla na leteckém simulátoru
  • přistání s letadlem na Ruzyni
  • pilotování malého letadla
  • vyhlídkový let vrtulníkem či letadlem – např. Karlštejn, Pálava, Beskydy
  • létání s modely letadel na dálkové ovládání
Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Staňte se pilotem na zkoušku a odneste si nezapomenutelný zážitek