Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Suché krmivo pro psy bez obilovin a lepku od Bellfor

Bellfor nabízí kvalitní a zaručeně přírodní Suché krmivo pro psy  bez obilovin a lepku, které je založeno na kvalitní zelenině a rostlinných doplňcích stejně jako na metodě využití hmyzí bílkoviny. Ta je nejen příznivá k ochraně klimatu, ale zároveň také lehčeji stravitelná pro psy a alergiemi nebo poruchami trávicího traktu. Ideální pro to, aby se i vás psí miláček cítil se svou stravou šťastný a spokojený, ať už jej trápí v oblasti krmení cokoliv. Je vhodná pro všechny psí plemena.

Složení

Psi jsou založením masožravci, tudíž více než dvě třetiny krmné dávky jsou maso nebo ryby. Ta pochází výhradně regionálních domácích chovů vysoké jakosti s certifikací GMP bez vedlejších nežádoucích produktů živočišného původu. Krmivo bez obilovin je založeno na směsi čerstvého ovoce, zeleniny a bylin z regionu Münsterlandských výšin. To vše dodává psímu krmivu vysokou chuť, bohatost na živiny a bezproblémovou stravitelnost. 

Chlazené za studena, bez obilovin, bezlepkové

Na výběr jsou tři varianty: krmivo chlazené za studena, extrudované krmivo bez obilovin a bezlepkové krmivo. 

Suché krmivo vyrobené lisováním za studena je nejen zdrojem kvalitních směsí masa, ryb a hmyzího proteinu, ale také bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty. Obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin a prebiotika podporující imunitní systém. 

Suché extrudované krmivo bez obilovin je založeno na hmyzím proteinu a vysokém podílu ovoce a zeleniny. Je hypoalergenní a najdeme mezi nimi speciální směsi jak pro velká, tak pro malá plemena psů. 

Bezlepkové krmivo Premium Pur obsahuje až šedesát procent čistého masa. Využívá celozrnnou rýži jako zdroj kvalitních sacharidů a proteinů snižujících alergické reakce. Pro podporu imunity obsahuje mnoho přírodních antioxidantů, zejména selen a vitamin E

Výhody

  • Sedmdesátiprocentní obsah masa a ryb z kontrolovaného regionálního chovu
  • Absence obilovin, sóji, cukru a dalších alergenů
  • Vysoký obsah ovoce, zeleniny a regionálních léčivých bylin
  • Ideální poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3
  • Bez syntetických barviv, konzervačních látek a příchutí
  • Chutné, bohaté na živiny a proteiny, snadno stravitelné

Alergie u psů

Může se zdát, že jsou potravinové intolerance a alergie u psů jen výmysl rozmazlených páníčků, ale stejně jako u lidí je tomu opakem. S rozvojem léčebných metod se rozšiřuje i rank alergií, kterými trpí lidé i psi, a na které může být snadné řešení, pokud jsou zjištěny včas. Je tedy dobré tuto možnost zdravotních obtíží nezanedbat, a dopřát tak svým psům stejnou péči jako ji dopřáváme sami sobě. Váš čtyřnohý přítel tak bude nejen spokojenější a zdravější, ale také ušetříte peníze i čas za časté návštěvy u veterináře a následné léčení. 

Bellfor zaručuje, že žádný z jeho výrobků není testován na zvířatech. Všechny druhy krmiva jsou vyvíjeny ve spolupráci s chovateli a odborníky na výživu. 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Suché krmivo pro psy bez obilovin a lepku od Bellfor