Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Úspěch v cestovním ruchu? Posuňte se dále se studiem MBA

Nedávná pandemická situace a s ní související hygienická opatření, cestovnímu ruchu a turismu velmi nepřály. Momentální situace se také nemusí zdát příznivá, avšak příležitost opět se nadechnout a pokračovat ve svém byznysu zde je. Právě teď se rozhoduje o tom, kdo sezónu přežije a jeho byznys to nepoloží a naopak, kdo aktuální situaci nezvládne, nepřipraví se, je možné, že bude jeho podnikání ohroženo.

Jak přežít, pokud pracujete v cestovním ruchu? Jak přežívají ostatní? Jak to zvládnout? Úspěšní manažeři a podnikatelé v cestovním ruchu studují MBA, protože studium je dokonale připraví.

Řeč je o studiu MBA přímo šitém na aktuální zaměření, a to MBA Management cestovního ruchu. Program je určen pro majitele hotelů, podnikatele, manažery a zaměstnance cestovních kanceláří, hotelů, restaurací a dalších zařízení turistického ruchu či marketéry turistických destinací. Je ideálním studijním programem pro ty, kteří mají zájem nalézt vysoce kvalitní uplatnění v oblasti cestovního ruchu.

Cestovní ruch

Právě takto úzce specializovaný MBA program nabízí Business Institut, který jej po analýze potřeb a reflektování na aktuální poptávku zařadil do nabídky, nejen v kombinované formě, ale novinkou je také online forma. Právě jeho online forma může být zajímavá pro všechny manažery, kteří jsou vytíženi právě probouzející se sezónou a rovněž snahou udržet si podnikání. Získané poznatky ze studia jsou okamžitě aplikovatelné do praxe a tedy výsledky uvidíte nejen z krátkodobého, ale i dlouhodobého hlediska ve formě zisků, vracející se klientely, udržení podnikání či udržení křivky zaměstnanosti. Již v březnu zahajuje Business Institut první letošní cyklus kombinované formy výuky, která probíhá jednou měsíčně formou interaktivních lektorských setkání.

Pro ty časově zaneprázdněné, nabízí online MBA studium, které je zajímavé svou flexibilní formou a časovým rozměrem. Studium trvá 1 rok a je 100% online, což znamená, že studujete prostřednictvím e-learningu, díky kterému máte své studium vždy s sebou ve svém tabletu či mobilním telefonu. Tato forma vám umožní studovat odkudkoli a kdykoli, díky čemuž se můžete soustředit na svou práci, záliby a budování své značky.

Cestovní ruch

Čerpat znalosti a dovednosti budete od špiček ve svém oboru. Studiem vás provedou například: JUDr. Luboš Bárta, MBA; Ing. Zuzana Khendriche Trhlínová, Ph.D. či PhDr. Jana Hudcová.

Díky studiu MBA v programu MBA Management cestovního ruchu získáte znalosti i z oblastí jako: typologie a hlavní služby cestovního ruchu; úloha, náplň a tvorba strategie podniku v oblasti cestovního ruchu; řízení a management v cestovním ruchu; problematika marketingu destinací, regionů a měst; financování aktivit; možnosti propojení soukromého a veřejného sektoru; PR, managementu turismu, management stravovacích a ubytovacích zařízení; rezervační systém Amadeus a jeho využití pro cestovní kanceláře a hotely.

Přihlaste se na MBA studium již dnes a zajistěte si tak své podnikání. Úspěšní lidé studují MBA na Business Institutu. Přidejte se k nim i vy.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Úspěch v cestovním ruchu? Posuňte se dále se studiem MBA