Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Vyrazte na loď se specialisty z Boataround

Léto už se v podstatě rozjelo a spousta z nás ještě stále hledá dovolenou podle vlastních představ. Ne, nikde není psáno, že se musí jednat o tradiční pobytový zájezd u moře nebo chození po horách. Pozoruhodnou záležitostí je bezesporu výlet na lodi. Tento druh cestování má své jedinečné kouzlo, jemuž už propadlo velké množství lidí.

Máte pocit, že Češi jsou národem, který nemá k moři jako takovému až tak velký vztah? Omyl! Spousta našinců miluje dálky a cestování na katamaránu, jachtě, nebo jakkoli jiné lodi. V současné době si lze plavidlo dle výběru velmi jednoduše a levně pronajmout. Že by vás to zajímalo a nevíte, jak na to? Pak jste na správné adrese. My se totiž zaměříme podobně na inovativní rezervační systém Boataround.com.

Unikátní rezervační systém

Nechce se vám hledat informace o lodích na internetu u mnohých společností? Není se čemu divit! Optimální volbou je globální systém rezervace lodí Boataround.com. Toto unikátní dílo dvou autorů Pavel Pribiše a Jany Escher představuje zcela specifický koncept mající spousty předností. Aktuálně tento vyhledávač nabízí více než 11 000 jachet kotvících v docích a na molech po celé planetě od Severní Ameriky až po Nový Zéland. Služeb této společnosti aktuálně využívají zákazníci z více než 36 světových zemí! Oba dva bývalí zaměstnanci slavného e-commerce Booking.com tak mohou být s vlastním projektem nadmíru spokojení. Jejich značka v sobě snoubí jednoduché, rychlé, ale přitom poměrně levné rezervování lodí, které je dostupné jakýmkoli zájemcům, a to jak začátečníkům, tak i pokročilým. Centrálu má společnost v Evropě, nicméně rezervaci je možné realizovat odkudkoli dle potřeby.

Bohatá databáze lodí

Vybrat si u Boataround není přece jenom tak jednoduché. Lodí tady totiž mají neskutečné množství, a to v různých podobách. Velkou výhodou je samozřejmě vlastní databáze této společnosti. Právě v ní jsou lodě mnohých majitelů, kteří mají uzavřenou s Boataround smlouvu. Vždy budete mít jistotu, že vámi pronajatá loď bude kvalitní a maximálně spolehlivá.

Servis se vším všudy

Už jste si v minulosti zkoušeli někde půjčit loď, nicméně ztroskotali jste na automatických odpovědích nebo cizím jazyku? Stát se to bohužel mohlo. Boataround s vámi prostřednictvím zákaznické podpory bude komunikovat ve více než 12 světových jazycích. Komunikovat s vámi podpora bude od úplného počátku, tedy registrace, až po půjčení plavidla a další záležitosti. Využít podpory lze prakticky neomezeně, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O vysoké kvalitě služeb hovoří jasně i více než 470 recenzí a hodnocení 9.7 z 10 *.   

Naprosto intuitivní vyhledávání vás mile překvapí

Jak tedy vlastně Boataround funguje? Přesně tak, abyste mohli doslova expresně najít takovou loď, kterou hledáte! Jedná se o maximálně sofistikovaný systém schopný dokonale se přizpůsobit zákazníkovi jako takovému. Na hlavní stránce lze vyhledávat podle několika aspektů. Jedná se zejména o konkrétní lokalitu, data začátku a konce výpůjčky, druhu plavidla a jiných aspektů. Bez problémů budete moci využít i některých dalších důležitých informací, jako jsou třeba počasí v konkrétních oblastech, tipy na zastávky během plavení se či další záležitosti.

Délka pronájmu? Záleží na vás!

Zapomeňte na omezenou dobu, kdy si lze loď půjčit jen od pátku do neděle nebo přes týden od pondělí do pátku! Vy sami si zvolíte, na jak dlouhou dobu získáte plavidlo k dispozici. Výjimkou jistě nejsou ani dlouhodobější pronájmy v řádu několika týdnů či měsíců. Platit budete moci v různých měnách. Užijete si zkrátka jedinečné plavby se vším všudy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyrazte na loď se specialisty z Boataround