Menu
JenProCestovatele
Dovolená v ČR

Wellness hotel. Jižní Čechy nabízí relax i aktivní odpočinek

Hledáte ubytování v Jižních Čechách, které bude přesně podle vašich představ? Wellness hotel Boží oko je místem, na kterém prožijete svoji vysněnou dovolenou. 

Poznejte českou krajinu ve své nejryzejší formě – vyrazte za jihočeskou přírodou a seznamte se s místními zvyky a vřelými obyvateli.

Jižní Čechy – dovolená pro dobrodruhy i romantiky

Okolí Týna nad Vltavou nabízí víc než jen pohádkový zámek. Na příjemnou procházku – ať už ve dvou, s partou kamarádů či s dětmi – se vydejte do přírodního parku Písecké hory nebo na naučnou stezka Semenec. Dva křišťálové poklady Jižních Čech, Vltava a Lužnice, zrcadlí na svých hladinách husté stromoví a všude vládne klid a pohoda.

Týnské okolí můžete také projet na kole. Stačí si jen vybrat mezi lesními stezkami, zpevněnými cestami či rychlým spádem upravených cyklostezek.

Uprostřed okouzlující krajiny Jižních Čech leží vesnička Chrášťany. Cesta z Prahy vám bude trvat jen něco málo přes hodinu a přivítají vás rozlehlé statky a malebné domečky a kostelíky. Dominantou města je kostel sv. Bartoloměje, původně gotická stavba přestavěná v baroku, tolik typickém pro jihočeské panorama.

Ubytování Jižní Čechy – prázdniny ve vašem stylu

Wellness hotel Boží oko v Chrášťanech nabízí ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt ve dvou i firemní akce. Milujete luxus a pohodlí? Vybírat můžete ze 6 pokojů v hlavní budově s okouzlujícím výhledem na okolní krajinu.

Pokud toužíte po romantických nocích ve stylovém interiéru, zvolte apartmán v barokním stavení, které je součástí hotelu. Boží oko Ubytování Jižní Čechy ale nabízí mnohem více, než jen výhledy a originální interiér.

Wellness hotel Jižní Čechy – obnovte tělo i mysl

Hotel Boží oko hýčká svoje hosty wellness procedurami, při kterých zapomenete na všední starosti. Co třeba finská sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií? Po celodenním objevování jihočeské krajiny – třeba v cyklistickém sedle – není nic lepšího, než vířivka či parní lázeň.

Až dáte odpočinout unaveným svalům, nezbývá než poznat hotelovou restauraci. Kromě každodenní snídaně v útulném venkovském stylu připravují místní kuchaři česká jídla z organických surovin, jako jsou domácí vejce, mléko a sýry z nedaleké farmy. A protože se nacházíme v Jižních Čechách, jako specialita nesmí chybět voňavá ryba, čerstvě ulovená přímo v rybníčku před hotelem.

Penzion Jižní Čechy pro skvělou dovolenou

Příjemný penzion Jižní Čechy, wellness a příroda spojená s kulturními památkami…co více si přát od dokonalé dovolené? Snad jen povedené počasí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Wellness hotel. Jižní Čechy nabízí relax i aktivní odpočinek