Menu
JenProCestovatele
Výlety Liberecký kraj

Začínáte se poohlížet po levné letní dovolené? Užijte si krásu České republiky

Příchod jara je dlouho očekávaným obdobím, které nás těší nárůstem teplot a spoustou slunečního svitu. Toto období však zároveň znamená i postupné plánování dovolené v práci, hledání ideálního pobytu a další přípravy na letní relax. Vzhledem k nelehké ekonomické situaci je naprosto jasné, že letošním hitem budou pobyty v naší zemi. Kam se podívat?

Hory, lesy a skály

Pokud pro vás letní pobyty neznamenají pouze válení se na pláži, zajisté oceníte podnětné prostředí plné nejrůznějších zážitků. Naštěstí žijete v České republice, kde naleznete bezpočet krásných příležitostí na každém rohu. Stačí jen vědět, kde přesně hledat.

Jasnou volbou pro všechny milovníky přírody je ubytování v Libereckém kraji. Ať už zvolíte skromný penzion, luxusní hotel, či vsadíte spíše na klidné lázně, ocitnete se mezi Lužickými a Jizerskými horami. Ty jsou známé díky desítkám a desítkám kilometrů šikovně vymyšlených tras, vyhlídkám, zříceninám, lesům i krásným skalám.

Návrat do města

Dovolená v Libereckém kraji není jen o nekonečném prozkoumávání klidných lesů. Na své si totiž přijdou i milovníci městských atrakcí. Jasnou volbou je liberecká zoologická zahrada, stejně jako ohromný aquapark Babylon, dvě vědecko-populární centra, bezpočet dobrých restaurací či místní muzea. Pokud si vše pečlivě naplánujete, nebudete se ani na minutu nudit.

Vymyslet léto v Libereckém kraji vyžaduje trochu přípravy, a tak se nezapomeňte podívat na online tipy na výlety. Jedině tak vám neuniknou nejlepší místa. Chystáte-li se na letní pobyt v Česku, rezervujte si ubytování na Hotel.cz. Během několika málo kliknutí se před vámi objeví ověření poskytovatelé, výčet důležitých informací a cenové nabídky. Čím dříve si zamluvíte kýžený pokoj, tím menší částku zaplatíte.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Začínáte se poohlížet po levné letní dovolené? Užijte si krásu České republiky