Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Jak vydělat přes 9000 dolarů za fotky z dovolené? Tento pár to dokázal

Martina Mádlová

Martina Mádlová

26. 9. 2017

Jack Morris (26 let) a Lauren Bullenová (23 let) se setkali poprvé v loňském roce na Fidži, kde oba pracovali. Byla to láska na první pohled zejména díky jejich společné vášni, kterou je cestování a fotografování. A za obě aktivity navíc dostávají velmi slušné peníze.

Jack má nyní na Instagramu kolem 2 milionů fanoušků. Lauren za ním trochu zaostává a má „jen“ 1,2 miliony fanoušků. Sám Jack prohlásil, že vydělávají především díky značkám a společnostem zabývajících se turistikou, které jim zaplatí za propagaci jejich produktu nebo za umístění na Instagramu. Propagují nebo sdílí jen věci, které opravdu milují, a proto mají, dle svých slov, tolik fanoušků.

https://www.instagram.com/p/BNb8hbfgoCm/?taken-by=doyoutravel

Na oficiálním Jackovo webu DoYouTravel byl nedávno zveřejněný článek, kde Jack sdílí několik tipů, které jeho a Lauren pomohly posunout do síně slávy na Instagramu. Můžete se nechat inspirovat a vyzkoušet to taky.

 „Všechny své fotografie upravuji ve stejném nastavení, aby vypadaly všechny podobně a nebyly v jejich efektech velké rozdíly. Také se podívám na mřížku a snažím se naplánovat další snímek, abych se ujistil, že funguje dobře se zbytkem mého předchozího zdroje.“

Jack také prohlásil, že všechny fotografie pořizují obvykle do jedné hodiny od východu slunce, protože to bývá nejklidnější doba a nejsou všude davy lidí. Všechny fotografie fotí pomocí stativů a časovače. Jack nepoužívá žádné mobilní aplikace a ani filtry. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Údajně pár za svůj příspěvek nemá méně než 3000 USD.

https://www.instagram.com/p/BHZUya9AYXL/?taken-by=gypsea_lust

Splněný sen

Kdo by si nepřál, vydělávat tím, že cestuje po světě a fotografuje. Fotografie tohoto páru přilákaly již miliony lidí na. Když právě Jack a Lauren necestují, odpočívají ve svém domově na Bali. Jejich úchvatné fotografie můžete vidět na Instagramu nebo Pinterestu a rozhodně stojí za podívání.

„Je to skoro jako sen. Moci dělat to, co chci, každý den.“

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Jak vydělat přes 9000 dolarů za fotky z dovolené? Tento pár to dokázal