Menu
JenProCestovatele
Cestování po Evropě

Kam za delfíny? Plavání s delfíny je nejúžasnější zážitek na světě!

Redakce

Redakce

7. 6. 2016

Za delfíny se můžete vydat buď do delfinária nebo přímo do moře. Záleží pouze na vás, jak moc si chcete tento netradiční zážitek užít. Pokud však toužíte prožít nezapomenutelný zážitek na celý život, zvolte druhou variantu a nechte se unášet kouzlem divokých delfínů.

Za delfíny do Ameriky

Pokud budete mít příležitost cestovat daleko do Ameriky za exotikou, navštivte okolí ostrova Isla Margarita v Karibském moři. Díky průzračnému a teplému moři si užijete s delfíny příjemnou zábavu. Nejen, že spatříte krásy podmořské hladiny, ale budete se moci delfínů dotknout nebo poznáte jejich meditativní zpěv.

Týden s delfíny na Bahamy

Mezi další místo, kde můžete prožít nevšední dny s divokými delfíny patří Bahamy. Díky jedné britské organizace je možné vypravit se na týdenní turnus. Prožijete slunečné dny na moři, zaplavete si s delfíny. Největší výhodou divokých delfínů je to, že se přibližují k lidem sami. Nikdo je nemusí ničím lákat ani krmit.

Mauricius – dovolená s delfíny

Další čiré moře, které vám nabídne zážitky s delfíny je Mauricius. Na ostrově prožijete pohádkovou dovolenou a navíc budete moci vyjet lodí hledat delfíny v malých skupinách. S delfíny si zaplavete a pod hladinou nebudete věřit svým očím, jaký počet delfínů vás bude vítat.

Kam za delfíny v Evropě

Za delfíny se můžete vydat i do Evropy, takže nebude muset cestovat přes půl světa. Skvělou destinací je například Portugalsko. Spatřit delfíny budete moci především u řeky Sado, která patří k nejlepším místům, kde lze spatřit delfíny bez problému. Kromě Portugalska se za delfíny můžete vydat i do Itálie nebo na Kanárské ostrovy. Delfíni ale nejsou jenom na těchto místech. Dokonce i v Chorvatku se nachází oblast, kde delfíni žijí. Takže i na klasické dovolené můžete zažít luxus formou přátelských savců.

Za delfíny raději jen k moři

Dnes existuje řada možností, pro které se můžete rozhodnout. Zaplatit si můžete i nejrůznější programy, kde budete s delfíny plavat v uzavřených prostorech. Každopádně, pokud chcete zažít adrenalin se vším všudy, vydejte se raději někam na dovolenou k moři, kde poznáte naprosto volné delfíny, které nikdo netrápí.

V chladné Anglii jsou také delfíni

A abychom udělali radost i otužilcům, je třeba vědět, že nejen v teplých krajinách můžete zažít tohle dobrodružství. Pokud raději preferujete chladnější teploty, nic vám nebrání v tom, abyste si udělali výlet do Anglie, Irska nebo Skotska a užili si volné dny s delfíny právě tam.

Ohodnoťte tento článek:
3,2
Právě čtete

Kam za delfíny? Plavání s delfíny je nejúžasnější zážitek na světě!