Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Kapitán s dobrým srdcem. Překvapil pasažéry pizzou, když byl jejich let odložen

Martina Mádlová

Martina Mádlová

14. 9. 2018

Cestující s americkou leteckou společností na letu 2354 z Los Angeles do Dallasu budou hodně dlouho a v dobrém vzpomínat na kapitána letu i celou posádku. Postaral se o ně totiž přímo ukázkově. Chcete vědět jak?

Jejich let byl odkloněn na regionální letiště ve Wichita Falls, Texas ve čtvrtek kvůli silným bouřkám, které zasáhly severní část státu a 159 cestujících se muselo smířit se skutečností, že na místě zůstanou až do rána.

Pizza pro cestující

A tehdy se kapitán letadla ukázal jako hrdina a člověk, který svou práci opravdu miluje a blaho cestujících je pro něj nadevše. Objednal od místní společnosti 40 kusu čerstvých pizz, aby je dovezli na Wichita Falls Municipal Airport.

Jak kapitán běhá sem a tam mezi vozidlem s pizzou a uvízlými cestujícími, aby osobně pizzu doručil, natočil zaměstnanec letiště Josh Raines, který prohlásil, že něco takového nikdy dříve neviděl.

Skromnost a ochota

Kapitán se pak k celé akci vyjádřil i na Facebooku, kde řekl, že na celé akci se podílel celý tým, a nejen on sám. A pochvala tak náleží všem.

Ostatně, celé jeho vyjádření bylo úžasné: „Můj první důstojník telefonoval se zbytkem posádky a pak i hotelem, který jim zajistil ubytování přes noc. Letová obsluha pak pomáhala rodině s kočárkem z letadla, vozili cestujícím vodu, džus a jiné nápoje podle jejich přání. Po celou dobu byl personál stoprocentní a dokázal odpovídat na řadu otázek cestujících. A já všem za pomoc děkuji. V našem týmu neexistuje pouhé „já“.“

Americké aerolinky potvrdily, že let byl přesunut kvůli špatnému počasí a pokračoval v pátek ráno do Dallas-Fort Worth.

„Jsme vždy hrdí na naše členy posádky, kteří se velice starají o naše zákazníky, když letí s americkými aerolinkami a máme štěstí, že zaměstnáváme ty nejlepší,“ prohlásil mluvčí letecké společnosti Tom Henderson.

Ať už se o ně postaral jen kapitán nebo celá posádka, gesto to bylo hezké a bylo by hezké, kdyby se takto k pasažérům chovali všichni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapitán s dobrým srdcem. Překvapil pasažéry pizzou, když byl jejich let odložen