Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Mladý pár na cestách odhaluje pravdu, která se skrývá za okouzlujícími cestami

Martina Mádlová

Martina Mádlová

27. 7. 2018

Dva mladí lidé se rozhodli od základu změnit svůj život a začít cestovat. Skončili ve své práci, která je nenaplňovala a nebavila a vydali se hledat štěstí na cestách. Nyní mluví o svém životě i o realitě, která se za okouzlujícími prázdninovými fotkami ukrývá.

Jake Snow, 26 let a Marie Fe, 28 let se poprvé setkali v roce 2016. Zamilovali se do sebe ihned, ale nějakou dobu bojovali s různými pohledy na život.

„Pocházíme z různých částí světa a zpočátku jsme měli naprosto odlišné představy o tom, co je to láska,“ řekl v rozhovoru pro Daily Mail Jake.

Jakmile však přijali společné rozhodnutí o svém cestování, všechno se změnilo a s tím i jejich společný život.

Prodali vše, co vlastnili

Jake pochází z Austrálie a Marie z Německa. Oba se rozhodli odejít z práce na plný úvazek, prodat veškerý majetek a vybrat životní úspory. Marie také ukončila své studium, které ji už stálo přes 20 000 dolarů. To vše kvůli hledání štěstí na cestách.

„Oba jsme v sobě navzájem našli svou spřízněnou duši, takže jsme se svým rozhodnutím zcela spokojení,“ prohlásil Jake.

https://www.instagram.com/p/BjPcW04l1IS/?taken-by=mariefeandjakesnow

Není vše jen růžové

Na svém instagramovém účtu sdílí pár fotografie ze svých dobrodružství. Na fotkách často vše vypadá naprosto idylicky, ale oni zdůrazňují, že není vždy vše tak báječné, jak se může zdát.

Některé noci spí ve velmi nepříznivých podmínkách, mnoho jídel se nedá jíst a některé dny, kdy cestují, jsou z mnoha důvodů velmi stresující (zpoždění letů, špatné počasí, špatná nálada apod.). Cesty si financují ze sezónních prací během různých období a často aktualizují své sociální sítě.

Pracují vždy tři až čtyři měsíce ročně v Austrálii. V tuto dobu pracují 12 hodin denně a šest dní v týdnu. Podle svých slov nepocházejí z bohatých rodin, takže jim nikdo další jejich cestování nefinancuje. Oni jsou ale šťastní. Nesoustředí se na hmotné štěstí, ale vynakládají veškeré své peníze na získávání zkušeností a poznávání nových míst.

Ohodnoťte tento článek:
2,9
Právě čtete

Mladý pár na cestách odhaluje pravdu, která se skrývá za okouzlujícími cestami