Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Poznejte příběh muže, který jel na kole 6000 kilometrů, aby se setkal se svou láskou

Martina Mádlová

Martina Mádlová

7. 6. 2018

Před více než 40 lety se začala psát krásný milostný příběh mezi indickým umělcem a mladou švédskou ženou. I přes to, že jim nikdo nedával moc šancí, je tento pár stále spolu. Tady je jejich příběh.

Pradyumna Kumar Mahanandia se narodil v roce 1949 v malé indické vesnici. Podle proroctví, které bylo po narození Kumara vyřčeno, se měl oženit s hudebně talentovanou ženou z daleké země, která se narodila pod znamení zvěrokruhu Býk a vlastní svůj les. Kumar v proroctví silně věřil a jelikož se nakonec vyplnilo, je přesvědčený o tom, že na této planetě je vše naplánováno a předurčeno.

Náhodné setkání

Kumar si velmi dobře pamatuje den, kdy se proroctví stalo skutečností. Krásný příběh se začal psát 17. prosince 1975. V té době byl muž pouličním umělcem. V osudný den ho požádala krásná světlovlasá žena s modrýma očima, jmenovala se Charlotte von Schedvin, o to, aby jí nakreslil portrét. Pro Kumara byla jako zjevení. Nedokázal ani popsat, jaké pocity měl, když poprvé spatřil svou celoživotní lásku. Nervózní mladík nedokázal ženu dokonale nakreslit hned napoprvé, a tak ji požádal, aby se vrátila ještě druhý den. Nakonec přišla hned třikrát a vznikly tři portréty. Při její druhé návštěvě už věděl, že ona je ta pravá. Ukázalo se, že tajemná žena se narodila pod znamením Býka, vlastní les a hraje na flétnu. Proroctví se vyplnilo.

„Budeš moje žena. Bylo předurčeno, že se my dva setkáme,“ řekl jí Kumar na rovinu.

Charlotte, která v té době měla právě 19 let, nebyla jeho řečí vůbec vystrašená a rozhodla se mladého muže lépe poznat. Strávili spolu asi tři týdny, než se Charlotte vrátila domů do Švédska.

Příběh nekončí

Zveřejnil(a) Dr P.K Mahanandia dne 19. červenec 2015

Většina milostných příběhů by tímto skončila. Ale mladý a odhodlaný Kumar se rozhodl, že jeho příběh nekončí, ale začíná. Uplynul rok a půl, než umělec prodal veškerý svůj majetek, koupil si obyčejné jízdní kolo a vydal se na cestu. S několika málo penězi a pomocí lidí, které potkal na cestě, se Kumarovi podařilo procestovat 6000 mil a znovu uvidět Charlottu.

„Největší překážkou byly mé myšlenky, mé pochyby,“ přiznal se.

Oba milenci se nakonec vzali a jsou spolu už přes čtyřicet let. Mají dvě děti a jejich láska je stejně silná jako na začátku.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Poznejte příběh muže, který jel na kole 6000 kilometrů, aby se setkal se svou láskou