Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Cestujete s kočkou? Co vše zažila kočka Suki z vášnivé cestovatelské rodiny

Martina Mádlová

Martina Mádlová

12. 10. 2017

Je všeobecně známo, že své domácí mazlíčky někteří lidé milují nadevše a jsou pro ně členy rodiny a někdy dokonce ještě víc. Jsou rozmazlované, hýčkané a doprovázejí své páníčky všude. Taková je i Suki, nádherná bengálská kočka z Kanady, která za svůj život prožila už tolik dobrodružství, že si to jen těžko dokážeme představit.

Suki je velmi elegantní dáma, která cestování miluje. Nebojí se ničeho a má ráda dobrodružství. Není ani divu, bengálské kočky jsou sice domácí mazlíčci, ale protože je v nich i kousek divoké kočky bengálské, je jasné, že dobrodružství bude jejich oblíbenou činností. Alespoň u této kočky to tak rozhodně je. Její majitelé jí nikdy nenechávají doma při svých cestách, a že jich není málo. Procestovala s nimi už mnoho míst a rozhodně není ještě u konce. Navíc je také velmi fotogenická. I když nemá postavu modelky, její fotografie již obletěly svět.

Čtěte také: 27 letá žena procestovala celý svět. Jak se jí podařilo navštívit 196 zemí

Na fotografiích velmi vyniknou její oči a mnoho lidí o nich diskutuje. Jak ale přiznávají sami majitelé, oči jsou upraveny programem. Pokud by ale kdokoliv chtěl vidět Suki v celé její kráse, může se podívat na některé z videí.

Nádherné fotografie a videa z cest

Suki má zkrátka život, který nejde malinko nezávidět. Ať už jde o plavbu na kánoi či procházku po lese, kdo by si to s ní občas nevyměnil.

Přesvědčte se sami, že Suki je opravdu krásná kočka a navíc umí výborně pózovat, na fotografiích.

Řekněte sami, nechtěli byste si to s tou kočkou na chvilku vyměnit? 

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Právě čtete

Cestujete s kočkou? Co vše zažila kočka Suki z vášnivé cestovatelské rodiny