Menu
JenProCestovatele
Austrálie

Jak moc někteří majitelé milují své zvířecí miláčky? Berou je sebou naprosto všude

Martina Mádlová

Martina Mádlová

21. 2. 2018

Někteří majitelé zvířecích miláčků je milují tak, že jim dopřejí tolik, co nikomu jinému. Stejně tak to má i mladý muž, pro kterého je jeho kočka tou nejlepší přítelkyní. Kolik toho už spolu viděli?

Černá kočka Willow a její majitel Rich procestovali celou Austrálii. Najeli přes 50 000 km a bydleli v různých kempech ve své dodávce. Na cesty se vydali v květnu 2015, kdy opustili své rodné město Hobart v Tasmánii. Rich prodal všechny své věci, svůj dům a opustil práci, aby mohl už po celý život cestovat. Jen jedné „věci“ se nedokázal zbavit. Byla to malá kočka. A tak se rozhodl, že ji vezme sebou. Jejich novým domovem se stala bílá dodávka.

Austrálií skrz naskrz

Svou cestu začali na severu Austrálie a v únoru 2017 se konečně dostali do jižní Austrálie, kterou označil za oficiální ukončení návštěvy všech 6 států a 2 území Austrálie. Viděli úžasná místa, plavili se po Velkém bariérovém útesu, stoupali po horách a cestovali tisíce kilometrů po štěrkových silnicích z Bourketownu v Queensladnu až na severní území. Procestovali tisíce a tisíce kilometrů. Ale nikam nechvátali. Byli schopni ujet třeba jen 60 kilometrů za týden.

Podle některých lidí je zvláštní, že mladík cestuje jen s kočkou, ale podle něj by si lepší společnici ani nemohl přát. Willow miluje jejich nový životní styl. Většinu času tráví kočka na vodítku a vždy má zájem o průzkum okolí.

Mladého cestovatele jeho současný život velmi baví a je nadšený, když mu někdo napíše, že viděl jeho fotky a rozjasní mu den. Získává z takových reakcí motivaci sdílet své dobrodružství se světem.

Mladý pár si splnil svůj sen a cestuje v dodávce po Austrálii. Proč byste je měli napodobit?

Skvělý život na cestách

Jak kočka, tak její pán se více než dobře usadili v novém cestovatelském životě a své volné dny tráví na plážích, v lese i jinde. I když se takřka vždy vrátili zpět do jejich domovského státu, neexistují žádné známky toho, že by se chtěli brzy zastavit a někde usadit. Přizpůsobili se svému životu na cestě a je součástí jejich života. To je oba dělá v životě šťastné, a dokud budou moci pokračovat, tak se nechtějí zastavovat.

Majitel je hrdý na svou kočku, protože je to zvíře, které dělá jeho dodávku domovem a celou Austrálii jejich dvorkem. Willow je ta nejlepší kamarádka na cesty vůbec. Máte také takového přítele?

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Právě čtete

Jak moc někteří majitelé milují své zvířecí miláčky? Berou je sebou naprosto všude