×
JenProCestovatele

Jak moc někteří majitelé milují své zvířecí miláčky? Berou je sebou naprosto všude

Kočka cestovatel
Zdroj: Instagram

Někteří majitelé zvířecích miláčků je milují tak, že jim dopřejí tolik, co nikomu jinému. Stejně tak to má i mladý muž, pro kterého je jeho kočka tou nejlepší přítelkyní. Kolik toho už spolu viděli?

Černá kočka Willow a její majitel Rich procestovali celou Austrálii. Najeli přes 50 000 km a bydleli v různých kempech ve své dodávce. Na cesty se vydali v květnu 2015, kdy opustili své rodné město Hobart v Tasmánii. Rich prodal všechny své věci, svůj dům a opustil práci, aby mohl už po celý život cestovat. Jen jedné „věci“ se nedokázal zbavit. Byla to malá kočka. A tak se rozhodl, že ji vezme sebou. Jejich novým domovem se stala bílá dodávka.

Austrálií skrz naskrz

Svou cestu začali na severu Austrálie a v únoru 2017 se konečně dostali do jižní Austrálie, kterou označil za oficiální ukončení návštěvy všech 6 států a 2 území Austrálie. Viděli úžasná místa, plavili se po Velkém bariérovém útesu, stoupali po horách a cestovali tisíce kilometrů po štěrkových silnicích z Bourketownu v Queensladnu až na severní území. Procestovali tisíce a tisíce kilometrů. Ale nikam nechvátali. Byli schopni ujet třeba jen 60 kilometrů za týden.

Podle některých lidí je zvláštní, že mladík cestuje jen s kočkou, ale podle něj by si lepší společnici ani nemohl přát. Willow miluje jejich nový životní styl. Většinu času tráví kočka na vodítku a vždy má zájem o průzkum okolí.

Mladého cestovatele jeho současný život velmi baví a je nadšený, když mu někdo napíše, že viděl jeho fotky a rozjasní mu den. Získává z takových reakcí motivaci sdílet své dobrodružství se světem.

Mladý pár si splnil svůj sen a cestuje v dodávce po Austrálii. Proč byste je měli napodobit?

Skvělý život na cestách

Jak kočka, tak její pán se více než dobře usadili v novém cestovatelském životě a své volné dny tráví na plážích, v lese i jinde. I když se takřka vždy vrátili zpět do jejich domovského státu, neexistují žádné známky toho, že by se chtěli brzy zastavit a někde usadit. Přizpůsobili se svému životu na cestě a je součástí jejich života. To je oba dělá v životě šťastné, a dokud budou moci pokračovat, tak se nechtějí zastavovat.

Majitel je hrdý na svou kočku, protože je to zvíře, které dělá jeho dodávku domovem a celou Austrálii jejich dvorkem. Willow je ta nejlepší kamarádka na cesty vůbec. Máte také takového přítele?

4.6/5 - (53 votes)
4.6/5 - (53 votes)


1 Komentář Jak moc někteří majitelé milují své zvířecí miláčky? Berou je sebou naprosto všude

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*