Menu
JenProCestovatele
Kolem světa

Navštivte v létě Disney World. Otevírá novou atrakci, kterou si zamilují děti i dospělí

Martina Mádlová

Martina Mádlová

24. 3. 2018

Disney World je fascinujícím místem, kde si užívají děti i dospělí. Mohou se zde ponořit do světa kouzelných pohádek, které milují všichni na celém světě. Nyní se konečně dočkali i fanoušci Buzze a Woodyho. Otevírá se nová atrakce – Toy Story Land (Země hraček).

Hosté, kteří navštíví Zemi Hraček, se ocitnou ve zmenšené Andyho zahradě. Místo plné atrakcí je založené na nesmírně populárním pohádkovém filmu. Návštěvníci se mohou setkat se všemi známými postavami Woodym, Jessiem, Buzzem i Andym v nadživotní velikosti. Připravena je nová horská dráha Slinky Dog Dash. Na psa Slinkyho si určitě pamatujete a přesně on vás proveze bláznivou jízdou plnou zatáček, zákrutů a kopců. Na celou jízdu má dohlížet obří Jessie a  tyranosaurus Rex.

Woody stojí ve výšce přes 20 stop při vjezdu do Země hraček. Obrovský Buzz vás pozdraví, až budete čekat ve frontě na Alien Swirling Saucers.

Další atrakce Alien Swirling Saucers byla navržena podle hračky, kterou Andy vyhrál v Pizza Planet. Hosté budou uneseni mimozemskou civilizací. Ta je vezme „na návštěvu do vesmíru.“ Pevně se držte, ať nevypadnete.

Občerstvení v krabičce od svačiny

Andy měl na jídlo svou svačinovou krabičku. Nyní slouží v Toy Story Land jako místo, kde se může najíst každý. Andyho krabička na obědy posloužila jako předloha pro vytvoření rychlého občerstvení s výdejním okénkem, kde si dáte chutné jídlo i pití.

Disneyland: Podívejte se na 10 věcí, které jsou zakázány a možná o tom ani nevíte

Toy Story Mania

Oblíbené místo s různými hrami existuje již od roku 2008. Nyní bude rozšířené o další část. Objeví se více atrakcí zaměřené na 3D a 4D objekty. Je libo trocha střílení? Pro malé i velké bude připravena stylová 4D střílecí hra plná výbuchů a pohybujících se cílů. Ve hře se můžete stát některou z vašich oblíbených postav.

Celá Země hraček bude sloužit jako vizuální oslava hraček i s pastelkami, Rubikovými kostkami, zelenými vojáčky a všemi známými hračkami a hrami, které jsou součástí pohádky.

Tip: Festivat Pixar Fest – pokud chcete zažít něco opravdu výjimečného, navštivte festival Pixar Fest, který se bude konat 13. dubna. Velkým lákadlem je velkolepý ohňostroj s tématem přátelství, které stále bývá hlavním motivem ve většině filmů společnosti Pixar. Na festivalu vystoupí postavy z filmů včetně Toy Story nebo Cars (Auta). V přehlídce se postavy společně potkají a vypráví si o svých dobrodružstvích, přičemž se příběh promítá na různých místech, na kterých probíhá festival.

Dopřejte sobě i svým dětem jedinečný zážitek a navštivte tento park snů plný pohádkových atrakcí. Určitě nebudete litovat. A nezapomeňte. Toy Story Land se v Disney’s Hollywood Studios otevírá 30. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Navštivte v létě Disney World. Otevírá novou atrakci, kterou si zamilují děti i dospělí