Menu
JenProCestovatele
Tipy pro cestovatele

Nejhorší fotky z dovolené aneb jak byste dopadnout určitě nechtěli

Martina Mádlová

Martina Mádlová

27. 2. 2018

V čase prázdnin a dovolených se většina lidí vydává na cesty, aby si odpočinuli, načerpali nové síly a zároveň, aby si přivezli nové zážitky. Na dovolené se fotí a obvykle hojně. Tak se vzpomínky uchovají na celý život. Ale zatímco některé jsou krásnými příklady skvělé zábavy, jiné byste nejraději roztrhali. Jak vypadají fotografie, které se opravdu nepovedly?

Když se fotky z dovolené nepovedou

Báječnou dovolenou chcete mít zvěčněnou na krásných fotkách. Nejdůležitější je, aby vypadaly opravdu dobře. Všichni se na nich usmívají, sluší jim to, mají skvělou náladu a všude kolem je vše naprosto dokonalé. Prostě idyla. Jenže ne vždy to tak je. Někdy se tento plán nezdaří a mohou vzniknout chvíle, které byste nejraději zapomněli. A bohužel právě ty, často nějakým nedopatřením, vklouznou před objektiv fotoaparátu.

Vzniknou tak fotky, které si asi nikde nevystavíte na památku. Od nešťastných až po absurdní. Jsou to fotografie, kterými se nebudete chlubit přátelům a ani na sociálních sítích. Asi každý má nějakou zvěčněnou vzpomínku, která se mu nelíbí a nechlubí se s ní. Protože předěl mezi dokonalou a špatnou fotkou není tak veliký. Rodinné prázdniny jsou senzační. Milujete je, ale někdy se to prostě trošku nepovede.

Seznamte se s Ginger. Hlídacím psem ze Zambie, který se stal světovým cestovatelem

Podívejte se teď do naší fotogalerie na ty fotografie, které rozhodně spadají v albu do kolonky „Nejhorší fotografie z dovolené“

Maté také nějaké fotky z dovolené, které nikdy a nikomu neukážete?

Ohodnoťte tento článek:
2,7
Právě čtete

Nejhorší fotky z dovolené aneb jak byste dopadnout určitě nechtěli