Menu
JenProCestovatele
Cestování po Londýně

Milujete Harryho Pottera? Podívejte se o Vánocích do Bradavic

Martina Mádlová

Martina Mádlová

22. 11. 2017

Není to kouzlo. Na Vánoce se skutečně můžete podívat do Bradavic i s jejich kouzelnou atmosférou tak, jak ji známe z filmů o Harrym Potterovi. Jedinou nevýhodou je, že se tam musíte dopravit sami. Žádný spěšný vlak z nástupiště devět a tři čtvrtě vypraven nebude.

Ideální dárek pro všechny fanoušky Harryho Pottera. V letošním roce si zájemci budou opět moci vychutnat vánoční večeři v hlavní síni hradu v Bradavicích. Přesněji řečeno na vánoční výstavě Warner Bros Studio Tour v Londýně. Letos přichází s úplně novou výzdobou. Poprvé bude vyzdobena tak, jak tomu bylo v díle Ohnivý pohár. Samozřejmě nebude chybět skutečně čarovná vánoční výzdoba plná zasněžených vánočních stromků a rampouchů.

Můžeme vás ujistit, že je to stojí za to. Uchopte své hábity, připravte žaludky a vychutnejte si vánoční slavnost ve Velké síni v Bradavicích v reálném životě. A vůbec nevadí, že nejste kouzelníky.

Warnes Bros Studio se letos opravdu snažilo a přišlo se slavností úpravou, která promění ikonické kulisy pro Bradavice do vánoční nálady. Nadšení hosté mohou navštívit nejdůležitější místo v životě kouzelného hrdiny od 18. listopadu 2017 do 28. ledna 2018. Oblíbená je i prohlídka studia, která je možná od 11. do 13. prosince.

Čtěte také: Vánoční trhy v Česku: kdy a kam vyrazit na ty nejkrásnější?

Na co všechno se mohou fanoušci těšit? Na falešný sníh, vánoční stromky, živý orchestr pod vedením profesora Flitwicka, prohlídku různých kulis z filmů a následnou vánoční večeři se dvěma chody a všemi ozdobami.

Vstupenky nejsou právě levné, ale zážitek stojí za to

Vstup na tuto událost není úplně levný. Stojí asi 240 liber (316 dolarů) na osobu. Je to ovšem zážitek, na který se nezapomíná a navíc je součástí vstupného mnoho výhod. Získáte místo u stolu ve Velkém sále, dáte si tříchodové jídlo, prohlídnete studium, zatančíte si a můžete se v kouzelném světě bavit až do půlnoci. Prohlídka s průvodcem trvá dvě hodiny. Dostanete také zdarma čtyři fotografie a video, teplé jídlo a pití. A na čem si můžete pochutnat? Luxusní menu obsahuje parfait z kuřecími játry a jablkem, kdoule a tousty brioche, brusinkovou paštiku, suflé z čedaru a jiné dobroty. Samozřejmě nechybí ani Vánoční puding a lahodné burgundské víno.

Čtěte také: Dubai přichází s dalším prvenstvím. Má první vznášející se taxi

Pokud máte zájem jen o prohlídku a jídlo vás až tolik nezajímá, můžete si zakoupit levnější vstupenky. Na základní prohlídku pro dospělého vás tak vstup vyjde asi na 48 dolarů a pro děti od 5 do 15 let za 38 dolarů.

Plánujete cestu do Londýna už delší čas? Možná je právě teď ten správný okamžik. Zvlášť jestli vás, tak jako miliony jiných, svět plný kouzel očaroval.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Právě čtete

Milujete Harryho Pottera? Podívejte se o Vánocích do Bradavic